Miuosh zagra koncert z trasy „Powroty Tour”… online!


10 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Spokojnie. Miuosh zagra koncert ze swojej niedokończonej trasy promującej album Powroty.  Wszystko jednak legalnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami. Koncert odbędzie się bowiem online.

Miuosh zagra koncert w Twoim domu

Miuosh, jak wielu innych artystów musiał wstrzymać swoją wiosenną trasę koncertową. Trasę, która promowała jego najnowszy album Powroty. Artysta znalazł jednak sposób aby dotrzeć ze swoją muzyką do wszystkich odbiorców, którzy nie doczekali się jego koncertów.

Raper dołącza do powiększającego się grona muzyków, którzy swoje koncerty przenoszą do internetu. Już 13 marca, w świąteczny poniedziałek, o godzinie 20:00 artysta zagra online. Transmisja odbędzie się na kanale Fandango Records na YouTubie.

Miuosh koncert online

Miuosh przenosi koncert z klubu do internetu

Będzie to pełnoprawny koncert, który normalnie odbyłby się w jednym z polskich klubów w ramach rasy Powroty Tour. Miuosh zagra ze swoim zespołem FDG.Orkiestra, co ciekawe, w wydarzeniu wezmą udział również zaproszeni goście! Raper uprzedza pytania i zapewnia, że wszystko odbędzie się zgodnie z obecnymi zasadami dotyczącymi epidemii koronawirusa.

Jak? Tego jeszcze nie wiemy! Musicie pojawić na poniedziałkowym streamie, aby samemu sprawdzić jak to wszystko zadziała i zagra. Coś nad podpowiada, że to będzie wyjątkowe wydarzenie, którego nie powinniście przegapić.

Miuosh zdradza gości, którzy wystąpią na jego koncercie online i pomaga organizacji PAH

Oprócz Miuosha, podczas poniedziałkowego koncertu usłyszycie również: Piotra Roguckiego, Justynę Święs, Belę Komoszyńską, Melę Koteuk, Igo, Marcelinę, Natalię Grosiak oraz Natalia Nykiel. Zapowiada się naprawdę imponujący skład!

Dodatkowo w trakcie koncertu będzie można wpłacać pieniądze na pomoc Polskiej Akcji Humanitarnej, która za pośrednictwem programu Pajacyk ufunduje obiady dzieciom, które z powodu epidemii koronawirusa nie mogą tych obiadów jeść w szkołach. Zachęcamy Was do pomagania!


Miuosh dzieli się wspomnieniami z koncertu w NOSPR

Katowicki raper udostępnił również nagrania z koncertu MIUOSH X JIMEK X NOSPR, który odbył się w 2015 roku. W tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniu wzięli udział tacy artyści jak Kasia Golomska z Lilly Hates Roses, Joka oraz Jan „Kyks” Skrzek. Koncert możecie oglądać na kanale Fandango Records na YouTubie, słuchać w serwisach streamingowych, a fizyczna wersja krążka już niedługo ma wrócić do dystrybucji.

Spokojnie. Miuosh zagra koncert ze swojej niedokończonej trasy promującej album Powroty.  Wszystko jednak legalnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami. Koncert odbędzie się bowiem online. Miuosh zagra koncert w Twoim domu Miuosh, jak wielu innych artystów musiał wstrzymać swoją wiosenną trasę koncertową. Trasę, która promowała jego najnowszy album Powroty. Artysta znalazł jednak sposób aby dotrzeć ze […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: