materiały promocyjne

Miastosfera: Miuosh o swojej drodze muzycznej, instagramie i zmianie priorytetów


19 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gościem ostatniej Miastosfery był Miuosh. W niecodziennym odcinku gość Noviki i Krzysztofa Nowaka opowiedział m.in. o kulisach powstania jego ostatniej płyty Pieśni Współczesne.

Miastosfera, czyli muzyka i cała reszta

Miastosfera to podcast prowadzony przez redaktorów współpracujących z portalem Rytmy.plNovikę oraz Mr. Lexa, którzy umożliwiają słuchaczom poznanie zaproszonych do audycji gości ze świata muzyki od nieco innej strony. Rozmowy traktujące o zakulisowych praktykach, aspektach technicznych pracy czy inspiracjach są z pewnością ciekawą odmianą od klasycznych rozmów z artystami.

Do tej pory gośćmi Miastosfery byli: Baasch, Ten Typ Mes, Vito Bambino, FiszMery SpolskyArek KłusowskiRadek Krzyżanowski i Michał Słodowy z zespołu KAMP!Shyness, ATLVNTA, Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach, Ada RosińskaRobert Gajewski i Monika Biss, pracująca z Krzysztofem Zalewskim i Arturem Rojkiem oraz redaktorzy – Mikołaj Komar i Jarek Szubrycht. Wszystkie odcinki podcastu są dostępne w serwisie YouTube na kanale IDĘWTANGO, oraz na serwisach streamingowych.

W najnowszym, niecodziennym odcinku Miastosfery, bowiem prowadzonym przez Novikę oraz kierownika redakcji Rytmy.pl Krzysztofa Nowaka, wystąpił Miuosh.

Miastosfera: Miuosh o swojej drodze muzycznej, instagramie i zmianie priorytetów
Miastosfera: Miuosh/ fot. materiały promocyjne

Miuosh gościem Miastosfery

Gościem najnowszego odcinku podcastu był Miuosh. Pochodzący z Katowic artysta opowiedział Novice i Krzysztofowi Nowakowi co nieco o kulisach powstawania jego ostatniej płyty zatytułowanej Pieśni Współczesne. Obecność w studiu dziennikarza rapowego sprawiła, że nie obyło się też bez porozmawiania szerzej o dość niecodziennym rozwoju swojej kariery muzycznej, stosunku do obecnej sceny hip-hopowej, a także o… państwowych grantach.

Najnowszy odcinek Miastosfery jest już dostępny na platformie YouTube na kanale IDĘWTANGO oraz w formie podcastu na serwisach streamingowych.

Miuosh: Samouk, wizjoner, Ślązak

Gościem ostatniej Miastosfery był Miuosh. W niecodziennym odcinku gość Noviki i Krzysztofa Nowaka opowiedział m.in. o kulisach powstania jego ostatniej płyty Pieśni Współczesne. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Miastosfera, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →