fot. materiały prasowe

Miastosfera: Natalia Przybysz i Jurek Zagórski o kulisach swojej współpracy, imprezowaniu i produkcji muzycznej


11 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gośćmi najnowszego odcinka podcastu Miastosfera byli Natalia Przybysz i Jurek Zagórski. Twórcy opowiedzieli prowadzącym, czyli Novice i Lexowi, co nieco o swojej współpracy, słabościach i dojrzałości w postrzeganiu własnego ciała. Sprawdź!

Miastosfera – coś więcej niż zwykły podcast o muzyce

Miastosfera to podcast prowadzony przez redaktorów współpracujących z portalem Rytmy.pl – Novikę oraz Mr. Lexa. Gośćmi każdego z odcinków są przeróżni reprezentanci branży muzycznej – od artystów, przez managerów, po organizatorów festiwali czy promotorów wydarzeń. Rozmowy oscylują wokół muzyki, jednak się na niej nie zamykają – poruszanych jest również szereg tematów lifestyle’owych. Program umożliwia słuchaczom lepsze zrozumienie każdego z zaproszonych gości, jak i również zapoznanie się z charakterystyką pracy w branży muzycznej „od kuchni”.

Jak do tej pory przed prowadzącymi w studiu zasiedli: BaaschMery SpolskyArek KłusowskiRadek Krzyżanowski i Michał Słodowy z grupy KAMP!, zespół ShynessTamara Przystasz i Krzysztof Stelmach, redaktorzy Mikołaj Komar i Jarek Szubrycht, Ten Typ Mes, Fisz oraz Miuosh. Wszystkie odcinki obejrzycie na naszym kanale youtubowym IDĘWTANGO i na wszystkich platformach streamingowych.

miastosfera
Miastosfera: Natalia Przybysz i Jurek Zagóski, fot. materiały promocyjne

Natalia Przybysz i Jurek Zagórski gośćmi Miastosfery

W najnowszym odcinku podcastu prowadzący zaprosili do rozmowy Natalię Przybysz i Jurka Zagórskiego. Duet złożony z wokalistki i producenta, kompozytora oraz instrumentalisty wydał niedawno wspólną płytę – Zaczynam się od miłości. W nowym odcinku Miastosfery artyści dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z pracą nad krążkiem, lecz nie koncertują się tylko na nim – opowiadają także o innych aspektach swoich długich i prężnie rozwijających się karier. Odcinek z ich udziałem jest już dostępny na YouTube na kanale IDĘWTANGO oraz w formie podcastu na serwisach streamingowych. Zobacz!

Natalia Przybysz & Jurek Zagórski: “Związek z głosem to najważniejsza relacja”

Gośćmi najnowszego odcinka podcastu Miastosfera byli Natalia Przybysz i Jurek Zagórski. Twórcy opowiedzieli prowadzącym, czyli Novice i Lexowi, co nieco o swojej współpracy, słabościach i dojrzałości w postrzeganiu własnego ciała. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →