fot. Maciej Chomik

Miuosh i Zespół Śląsk rozpoczynają promocję koncertowego albumu


23 maja 2022

Podziel się newsem:

Miuosh i Zespół Śląsk zaprezentowali pierwszy fragment koncertu z bielskiej Cavatina Hall. Pierwsza zajawka nadchodzącego wydawnictwa to utwór Utopiec z udziałem Beli Komoszyńskiej.

Pieśni Współczesne ponownie wybrzmią w naszych domach

Miuosh ma w ostatnich miesiącach całkiem napięty grafik. Raper zakończył trasę koncertową z Pieśniami Współczesnymi, jednak to wcale nie oznacza końca ruchów związanych z tym wydawnictwem. Wielkimi krokami zbliża się bowiem album koncertowy Miuosh x Zespół ŚląskPieśni Współczesne live at Cavatina Hall zarejestrowany w dniach 6-7 marca na wydarzeniach w Bielsko-Białej. Cały dochód z przedsprzedaży tego wyjątkowego wydawnictwa zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi akcję SOS UKRAINA.

Najintensywniejsza cześć naszej trasy koncertowej zbiegła się z wybuchem wojny w Ukrainie. Wspólnie z wszystkimi wykonawcami mocno przeżywamy te wydarzenia, a to co dawaliśmy z siebie na scenie nie pozostawało wolne od echa tych wszystkich drastycznych wydarzeń. Długo zastanawiałem się jak ten projekt mógłby wesprzeć społeczność ukraińską, i po kilku dniach podjęliśmy jednogłośną decyzję o przekazaniu całości zysków z przedsprzedaży wydawnictwa koncertowego dla Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi akcję SOS UKRAINA. Ten album to w zasadzie nasze podziękowanie dla osób, które zamawiając go zdecydują się pomóc.

– pisał Miuosh (pisownia oryginalna)

Pierwszym zwiastunem nadchodzącego krążka jest utwór Utopiec, który zaśpiewała Bela Komoszyńska, wokalistka zespołu Sorry Boys. Wydawnictwo w wersji CD+Blu-Ray DOLBY ATMOS trafi do sklepów 10 czerwca. Nadal można zamawiać limitowany preorder z dodatkowym krążkiem.

Bela Komoszyńska – Utopiec LIVE (MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK – Pieśni Współczesne live at Cavatina Hall)

Miuosh gościem podcastu Miastosfera

Miuosh był gościem podcastu Miastosfera. Mr Lexa w roli gospodarza tymczasowo zastąpił Krzysztof Nowak, który wraz z Noviką porozmawiał z raperem o kulisach powstawania Pieśni Współczesnych, ewolucji jego kariery czy stosunku do obecnej sceny hip-hopowej. Miastosferę możecie oglądać na youtube’owym kanale IDĘWTANGO, a także słuchać jej w formie podcastu na serwisach streamingowych.

Miuosh i Zespół Śląsk zaprezentowali pierwszy fragment koncertu z bielskiej Cavatina Hall. Pierwsza zajawka nadchodzącego wydawnictwa to utwór Utopiec z udziałem Beli Komoszyńskiej. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Miuosh x Zespół Śląsk – Pieśni Współczesne, Poznań [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →