Mikromusic z wyjątkowym wykonaniem „Kołysanki Pani Broni


14 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera nowej płyty Mikromusic nadchodzi wielkimi krokami. Tymczasem zespół zaprezentował wyjątkowe wykonanie Kołysanki Pani Broni. Posłuchaj!

Mikromusic Z Dolnej Półki

Nadchodzący, nowy album od grupy Mikromusic to specjalny projekt. Na Mikromusic Z Dolnej Półki zespół zaprezentuje swoje najważniejsze utwory, które zostały zarejestrowane w nowych, akustycznych wersjach. Premiera już 20 września, a tak prezentuje się tracklista płyty:

 1. Synu
 2. Tak tęsknie
 3. Leć, uciekaj
 4. Na krzywy ryj
 5. Syrena
 6. Tak mi się nie chce
 7. Piękny chłop
 8. Koniec zimy
 9. Krystyno
 10. Kołysanka Pani Broni
 11. Zakopolo
 12. Niemiłość

mikromusic z dolnej półki

Mikromusic – Szlakiem Kolberga

Na albumie pojawi się jednak jeden wyjątek – utwór nienależący do dyskografii zespołu. Kołysanka Pani Broni to przejmująca pieśń, którą Natalia Grosiak, wokalista Mikromusic, poznała podczas realizacji programu telewizyjnego Szlakiem Kolberga. W ramach niego artystka odwiedziła Mroczkowice na Dolnym Śląsku, gdzie poznała panią Bronisławę Chmielowską. To właśnie ona nauczyła Natalię Grosiak tej pięknej pieśni. Zobaczcie poruszają wersję Kołysanki Pani Broni w wykonaniu zespołu Mikromusic!

Mikromusic – Kołysanka Pani Broni

Mikromusic – koncerty

Tuż po premierze nowej płyty Mikromusic z Dolej Półki zespół wyrusza w długą trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra i nie przegapcie tych, z pewnością, wyjątkowych spotkań z ich muzyką na żywo!

Mikromusic koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także