fot. Kamil Nadybal

Tak im się… chce. Mikromusic wkrótce wystąpią w Poznaniu


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Na początku sierpnia Mikromusic odwiedzą Poznań. Zespół wystąpi w okolicach Starego Miasta. Sprawdź, gdzie możesz kupić bilety.

Mikromusic przyjadą do Poznania. Sprawdź, gdzie znajdziesz wejściówki

Wielkopolscy miłośnicy subtelnych brzmień w wykonaniu Mikromusic będą mieli okazję usłyszeć zespół na żywo. Grupa z Natalią Grosiak na czele wystąpi w Poznaniu już w piątek 5 sierpnia. Wydarzenie organizowane przez 2progi, odbędzie się na Dziedzińcu Centrum Kultury Zamek przy ulicy Święty Marcin 80/82. Teren jest osłonięty i pomieści aż sześćset osób na powierzchni ponad sześciuset metrów kwadratowych. Start imprezy zaplanowano na 20:00.

Zobacz: Mikromusic promują Kraksę teledyskiem do Nie odchodź

W piątkowy wieczór grupa wystąpi w składzie Acoustic Trio. Wejściówki na koncert zespołu w Poznaniu znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży znajduje się właśnie pierwsza pula, dzięki której możecie trochę zaoszczędzić. W dniu koncertu (o ile jeszcze zostaną bilety), będziecie musieli zapłacić 10 zł więcej. Lepiej nie czekać z zakupem!

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 roku został uhonorowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka”

– streszczają historię zespołu organizatorzy.

Mikromusic – Tak mi się nie chce

Wrocławska grupa w zeszłym roku obchodziła dwudziestolecie istnienia. Do tej pory Natalia Grosiak z zespołem wydali kilka albumów, w tym Kraksę z września 2020 roku, która wieńczy dotychczasową dyskografię. Album składa się z jedenastu kompozycji, a wśród gości znalazł się jedynie Piotr Rogucki. Tego samego roku, pod koniec kwietnia, światło dzienne ujrzał także album Mikromusic w Starym Maneżu. Wspomniany materiał to doskonały sposób na to, by odpowiednio nastawić się przed poznańskim występem.

Mikromusic – Mikromusic w starym Maneżu – odsłuch albumu

Na początku sierpnia Mikromusic odwiedzą Poznań. Zespół wystąpi w okolicach Starego Miasta. Sprawdź, gdzie możesz kupić bilety. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Mikromusic przyjadą do Poznania. Sprawdź, gdzie […]

Mikromusic w Poznaniu | 05 sierpnia

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →