Mikromusic prezentują drugi singiel i teledysk z nadchodzącego albumu


17 września 2020

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się nowy utwór od Mikromusic. Singiel A ja co? to druga zapowiedź albumu Kraksa, który ukaże się już 25 września.

Kraksa – nowa płyta od Mikromusic ukaże się 25 września

Nadchodząca płyta Mikromusic, zatytułowana Kraksa opowiadać będzie o miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, a także o miłości przeszłej, toksycznej i naprawionej. Muzycznie album będzie utrzymany w klimacie lat 60. i 80. Na krążku znajdzie się łącznie 11 utworów. W jednym z nich usłyszymy gościa – Piotra Roguckiego. Kraksa będzie pierwszym albumem Mikromusic, wydanym nakładem wytwórni Mystic Production.

Tytułowa Kraksa to pies wokalistki grupy, Natalii Grosiak. Artystka adoptowała go 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest także ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim pupilem.

Mikromusic - Kraksa premiera 25 września
Mikromusic – Kraksa – okładka płyty
 1. Drzewiej
 2. A ja co?
 3. Nie odchodź
 4. To już koniec
 5. Pokochaj to dziecko
 6. Najlepsza
 7. Brzoza
 8. Operacja na otwartym sercu feat. Piotr Rogucki
 9. Łajka
 10. Winna
 11. Kraksa

Mikromusic prezentują nowy singiel – A ja co?

Do tej pory album promował singiel Najlepsza. Na płycie znajdzie się także utwór Winna, który powstał we współpracy z Lidlem. Na nieco ponad tydzień przed premierą wydawnictwa, zespół podzielił się nowym singlem – A ja co?

Pytanie „A ja co?” zadaję sobie często, gdy jestem w sytuacji wykluczenia lub dyskryminacji ze względu na to, że jestem kobietą. Obraz do tej piosenki to tematyczna kontynuacja klipu Tak mi się nie chce czyli rewers kobiecego i męskiego świata. Bardzo bym chciała kiedyś zamienić się w mężczyznę i poczuć tę wolność działania. Pytanie, czy mężczyźni byliby też gotowi  na analogiczną zamianę?

Natalia Grosiak

Mikromusic – A ja co?

Płytę możecie zamawiać w przedsprzedaży, wraz z autografami członków zespołu, pod tym linkiem.

W sieci pojawił się nowy utwór od Mikromusic. Singiel A ja co? to druga zapowiedź albumu Kraksa, który ukaże się już 25 września. Kraksa – nowa płyta od Mikromusic ukaże się 25 września Nadchodząca płyta Mikromusic, zatytułowana Kraksa opowiadać będzie o miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, a także o miłości przeszłej, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Trasa Chóralnie - Skubas, Mikromusic, Smolik | Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →