Mikromusic zapowiadają nową płytę. Jest pierwszy singiel

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Singiel Najlepsza zapowiada nowy album od Mikromusic. Jego premiera zapowiedziana jest na jesień. Sprawdźcie szczegóły.

Mikromusic szykują się do wydania nowego, siódmego albumu studyjnego. Obecnie ich dyskografię zamyka wydany w 2017 roku krążek Tak mi się nie chce.

Mikromusic zapowiadają nową płytę. Premiera jesienią

Nową płytę zapowiada singiel Najlepsza. Tak o nim mówi wokalistka grupy, Natalia Grosiak:

Ponad rok temu zgłosił się do mnie duet OH LOU! z propozycja nagrania wokalu do jednej z ich piosenek. I tak powstała pierwsza wersja Najlepszej. OH LOU! niestety zawiesiło swoją działalność i postanowiło mi podarować tę piosenkę. Postanowiłam więc wziąć linię melodyczna i tekst, czyli składniki które dodałam do ich produkcji i wstawić je w zupełnie inne otoczenie muzyczne. Dawidowi Korbaczyńskiemu zaprezentowałam tylko te składniki, bez harmonii i stworzyliśmy tę piosenkę od nowa. Gdy już nowa Najlepsza była gotowa duet OH LOU! wznowił działalność, więc za niedługo usłyszymy też wersję oryginalną piosenki.

Teledysk do utworu powstawał w lasach kolo Krotoszyna, a finałowa scena została nakręcona na Wyspie Opatowickiej we Wrocławiu.

Przy okazji tworzenia teledysku posprzątaliśmy dawną estradę koncertową na wyspie, wynosząc z niej 10 worków wszelakich śmieci. Nie poradziliśmy sobie jednak z ogromem tłuczonego szkła. Wyspa cały czas czeka na sprzątanie, bo to co z niej wynieśliśmy, to tylko mała cząstka tego, co tam zostało.

Mikromusic – Najlepsza


Mikromusic w ostatnim czasie rozpieszczają swoich fanów. Pod koniec kwietnia ukazał się ich koncertowy album z zapisem występu w gdańskim Starym Maneżu. Z kolei w maju pojawił się zupełnie nowy utwór Winna, który powstał we współpracy z siecią sklepów Lidl.

Mikromusic – Winna


Mikromusic zagrają kameralne, plenerowe koncerty w Poznaniu i Katowicach

Jeszcze w tym miesiącu nadarzy się pierwsza od początku pandemii okazja, by zobaczyć Mikromusic na żywo. Zespół zagra dwa kameralne, plenerowe koncerty w Katowicach i Poznaniu, w składzie Acoustic Trio.

Bilety na oba wydarzenia są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż w koncertach może uczestniczyć jedynie 150 osób.

mikromusic na dziedzińcu p23 i tamy winiarybookings

Singiel Najlepsza zapowiada nowy album od Mikromusic. Jego premiera zapowiedziana jest na jesień. Sprawdźcie szczegóły. Mikromusic szykują się do wydania nowego, siódmego albumu studyjnego. Obecnie ich dyskografię zamyka wydany w 2017 roku krążek Tak mi się nie chce. Mikromusic zapowiadają nową płytę. Premiera jesienią Nową płytę zapowiada singiel Najlepsza. Tak o nim mówi wokalistka grupy, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mikromusic - koncerty plenerowe w Katowicach i Poznaniu

Biletomat.pl
od 65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.