Mikromusic zapowiadają album koncertowy


23 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Choć nie możemy się obecnie wybrać na koncert do klubu, to Mikromusic sprawi, że namiastkę tego będziemy mogli poczuć we własnych domach. Zespół wydaje bowiem album koncertowy.

Reklama

Mikromusic – Tak Mi Się Nie Chce live z koncertu w Starym Maneżu

Mikromusic właśnie podzielili się teledyskiem do jednego z ich największych przebojów – Tak mi się nie chce. Wideo zapowiada koncertowy album zespołu, który ukaże się już za kilka dni. Zobaczcie!

Mikromusic wydają nowy album koncertowy

Cały materiał został bardzo spontanicznie zarejestrowany podczas koncertu w Gdańsku, w klubie Stary Maneż w 2018 roku.

Byliśmy w trakcie trasy koncertowej i Dawid w pewnym momencie rzucił, że jesteśmy w szczytowej formie koncertowej i za kilka dni gramy w jednym z najlepszych miejsc w Polsce. Każdy koncert w Starym Maneżu to dla nas ogromny komfort i przyjemność.

Zespół zaczął szukać ekipy filmowej przez Facebooka i zgłosił się do nich jeden z ich fanów, Darek Feluś, który miał już kupiony bilet na ten właśnie koncert. Wraz z kolegami filmowcami na totalnym spontanie zarejestrowali Gdański koncert Mikromusic.

Tydzień po nagraniu Darek wyjechał na pół roku do Anglii i dopiero po powrocie odezwał się z wiadomością, że zmontował nasz koncert. Napięty kalendarz spowodował, że nikt nie miał energii, ani przestrzeni, aby bliżej przyjrzeć się materiałowi. Jednak pod koniec 2019 roku postanowiliśmy doprowadzić sprawę do końca. I oto jesteśmy w przedziwnym punkcie naszej kariery. Przestaliśmy grać koncerty, ale za to mamy gotową płytę koncertową.

Mikromusic album koncertowy
Okładka nowego, koncertowego albumu Mikromusic

Mikromusic w Starym Maneżu – odsłuch

Koncertowy album Mikromusic zapowiedzią nowej płyty

Koncertowy album Mikromusic, który swoją premierę będzie miał już 30 kwietnia na Facebooku zespołu, zamyka najbardziej intensywny rozdział w ich karierze, który był związany z albumem Tak Mi się Nie Chce. Zespół potwierdza, ze jest obecnie w trakcie nagrywania kolejnej płyty.

Wersja fizyczna nowego, koncertowego albumu Mikromusic ukaże się, jak podaje zespół – „po powrocie do świata analogowego”. Wyczekujcie go, a już za tydzień obejrzyjcie koncert Mikomusic online!

Choć nie możemy się obecnie wybrać na koncert do klubu, to Mikromusic sprawi, że namiastkę tego będziemy mogli poczuć we własnych domach. Zespół wydaje bowiem album koncertowy. Mikromusic – Tak Mi Się Nie Chce live z koncertu w Starym Maneżu Mikromusic właśnie podzielili się teledyskiem do jednego z ich największych przebojów – Tak mi się nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Chóralnie - Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.