Mikromusic zdradzają szczegóły nadchodzącego albumu. Premiera już wkrótce


24 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znamy już tytuł, datę premiery, okładkę oraz tracklistę nowego wydawnictwa od Mikromusic. Płyta ujrzy światło dzienne już za miesiąc.

Mikromusic to zespół obecny na polskiej scenie od 2002 roku. Ich muzyka to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Na swoim koncie mają obecnie sześć albumów studyjnych oraz cztery koncertowe. Już niebawem ich dyskografia rozszerzy się o kolejne wydawnictwo.

Pierwszy zwiastun nowego krążka pojawił się w czerwcu, kiedy do sieci trafił singiel Najlepsza. Co ciekawe, utwór jest dostępny w dwóch wersjach – tej która znajdzie się na nowej płycie Mikromusic oraz tej, która miała powstać pierwotnie, jako gościnny występ Natalii Grosiak u duetu OH LOU!. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Mikromusic – Najlepsza

OH LOU! feat. Natalia Grosiak – Najlepsza

Kraksa – nowa płyta od Mikromusic ukaże się 25 września

Poznaliśmy już więcej szczegółów nadchodzącego wydawnictwa. Krążek o tytule Kraksa ukaże się już za miesiąc i znajdzie się na nim 11 utworów. W jednym z nich gościnnie udzielił się Piotr Rogucki. Oprócz wspomnianego wyżej singla Najlepsza, na płycie pojawi się także kawałek Winna, który powstał we współpracy z Lidlem.

Zobaczcie, jak prezentuje się okładka oraz lista piosenek:

Mikromusic – Kraksa – tracklista

Mikromusic - Kraksa premiera 25 września
Mikromusic – Kraksa – okładka płyty
 1. Drzewiej
 2. A ja co?
 3. Nie odchodź
 4. To już koniec
 5. Pokochaj to dziecko
 6. Najlepsza
 7. Brzoza
 8. Operacja na otwartym sercu feat. Piotr Rogucki
 9. Łajka
 10. Winna
 11. Kraksa

Płytę możecie zamawiać w przedsprzedaży, wraz z autografami członków zespołu, pod tym linkiem.

Znamy już tytuł, datę premiery, okładkę oraz tracklistę nowego wydawnictwa od Mikromusic. Płyta ujrzy światło dzienne już za miesiąc. Mikromusic to zespół obecny na polskiej scenie od 2002 roku. Ich muzyka to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Na swoim koncie mają obecnie sześć albumów studyjnych oraz cztery koncertowe. Już niebawem ich dyskografia […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mikromusic, Skubas, Smolik - trasa Chóralnie

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.