Nowy album Miuosha już jest! Wśród gości Igo, The Dumplings, Mela Koteluk, Natalia Nykiel i Paluch


24 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Miuosh powraca z nową płytą! Na krążku oprócz katowickiego rapera znalazła się plejada wyjątkowych gości. Posłuchajcie jak brzmią Powroty!

Reklama

Miuosh to marka sama w sobie i chyba nie ma drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę postaci na polskiej scenie. Nieustannie tworzy nowe projekty i wciąż zaskakuje swoich odbiorców, choć wydawać by się mogło, że wszystko w muzyce już słyszeliśmy i widzieliśmy. Miuosh jednak znajduje na to za każdym razem innowacyjne rozwiązanie.

W hip hopowym stylu, ale coraz dalej od rapu

Przy okazji ostatniego albumu Pana z Katowic – POP. można było już dostrzec wyraźny skręt w bardziej mainstreamowe brzmienia i otwarcie się na mniej surowe, rapowe brzmienia, na co zresztą wskazuje sam tytuł krążka. Chyba na jeszcze większą skalę wydarzyło się to na najnowszym albumie rapera, zatytułowanym Powroty.

Miuosh Powroty

Wyjątkowi goście na nowym albumie Miuosha

Już sam dobór gości, którzy znaleźli się na płycie wskazuje na różnorodność gatunkowych zainteresowań Miuosha. Usłyszymy tu bowiem Palucha, Igora Walaszka, Natalię Nykiel, The Dumplings oraz Melę Koteluk, czyli całą paletę brzmień – od nostalgicznego popu, po radiową elektronikę.

Mimo to Miuoshowi jak mało komu udaję się godzić i łączyć tak odległe światy, dzięki czemu otrzymaliśmy naprawdę zgrabny i spójny album, składający się z 10 różnych utworów tworzących całą historię. Posłuchajcie jak brzmią Powroty Miuosha!

Miuosh – Powroty, posłuchaj albumu!

Miuosh – trasa koncertowa Powroty

W lutym Miuosh wyruszy w trasę koncertową po Polsce zatytułowaną tak samo, jak jego najnowszy album – Powroty. Sprawdźcie poniżej, gdzie i kiedy artysta wystąpi w Waszym mieście:

2.02.2020 – Kraków, Studio
7.02.2020 – Warszawa, Progresja
8.02.2020 – Łódź, Wytwórnia
15.02.2020 – Gdańsk, B90
16.02.2020 – Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
21.02.2020 – Zielona Góra, Kawon Piwnica Artystyczna
22.02.2020 – Wrocław, A2
27.02.2020 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
7.03.2020 – Białystok, Zmiana Klimatu
13.03.2020 – Rzeszów, Pod Palmą
14.03.2020 – Poznań, B17
15.03.2020 – Bielsko-Biała, West
19.03.2020 – Lublin, Klub 90
28.03.2020 – Katowice, MCK

Miuosh powraca z nową płytą! Na krążku oprócz katowickiego rapera znalazła się plejada wyjątkowych gości. Posłuchajcie jak brzmią Powroty! Miuosh to marka sama w sobie i chyba nie ma drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę postaci na polskiej scenie. Nieustannie tworzy nowe projekty i wciąż zaskakuje swoich odbiorców, choć wydawać by się mogło, że wszystko […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.