Mioush z kolejną zapowiedzią nowej płyty. Posłuchajcie utworu „BLCKSTR” z Paluchem


08 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Pod koniec stycznia swoją premierę będzie miał nowy album Miuosha. Dziś raper podzielił się nowym kawałkiem, który się na nim znajdzie. W utworze BLCKSTR gościnnie udzielił się Paluch. Posłuchajcie.

Miuosh i Paluch poznali się w 2009 roku i od tego czasu mieli już kilkukrotnie okazję do współpracy, na zmianę udzielając się gościnnie na swoich albumach. Po niemal 10 latach od pierwszego wspólnego numeru raperzy ponownie połączyli siły. Efektem tego jest utwór BLCKSTR, do którego muzykę skomponował Maciej Sawoch. Sprawdźcie, jak wyszło:

MIUOSH – BLCKSTR feat. Paluch

Nowa płyta Miuosha zatytułowana Powroty trafi na sklepowe półki i do serwisów streamingowych 24 stycznia. Wcześniej raper zaprezentował już dwa single: LHOTSE oraz tytułowe POWROTY.

Miuosh – Powroty – tracklista

Paluch to nie jedyny gość, który pojawi się na nadchodzącym albumie Miuosha. Na Powrotach usłyszymy także Natalię Nykiel, Melę Koteluk, The Dumplings oraz Igo. Tracklista prezentuje się następująco:

  1. PANIE
  2. POWROTY
  3. DIAMENTOVA feat. Natalia Nykiel
  4. LHOTSE
  5. BLCKSTR feat. Paluch
  6. ANALOG
  7. ROK feat. Mela Koteluk
  8. OMEGA
  9. LĘK feat. The Dumplings
  10. MOTYLE feat. Igo
Miuosh - Powroty - okładka płyty

Miuosh – trasa koncertowa

Krótko po premierze płyty, bo już na początku lutego raper wyruszy w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. W jej ramach odwiedzi kilkanaście klubów w całej Polsce. Pełną listę koncertów znajdziecie tutaj.

Pod koniec stycznia swoją premierę będzie miał nowy album Miuosha. Dziś raper podzielił się nowym kawałkiem, który się na nim znajdzie. W utworze BLCKSTR gościnnie udzielił się Paluch. Posłuchajcie. Miuosh i Paluch poznali się w 2009 roku i od tego czasu mieli już kilkukrotnie okazję do współpracy, na zmianę udzielając się gościnnie na swoich albumach. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.