Igor Walaszek debiutuje w filmie


24 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Znany z projektów muzycznych Bass Astral x Igo oraz Clock Machine Igor Walaszek debiutuje w kinematografii. Wokalista wziął udział w pracy nad filmem Szybcy i Śnieżni.

Szybcy i Śnieżni – nowy film animowany, którego nie możecie przegapić!

Szybcy i Śnieżni to nowa animowana bajka, która swoją premierę w Polsce będzie miała 31 stycznia 2020 roku. Opowieść jest skierowana do całych rodzin i opowiada o ważnych wartościach, z którymi wszyscy spotykamy się na co dzień.

Osadzeni w zimowej scenerii bohaterowie walczą o zwycięstwo w wyścigu saneczkowym, jednak dookoła tego wątku wydarza się wiele istotnych historii, które wypłyną na ostateczny wynik zawodów.

Szybcy i Śnieżni

Igor Walaszek debiutuje na dużym ekranie w bajce Szybcy i Śnieżni

Wokalista Igor Walaszek zapisał się w filmie dwojako. Po pierwsze artysta nagrał utwór Lepszy Dzień, który promuje bajkę Szybcy i Śnieżni. Piosenka pojawi się na początku filmu oraz go zamknie. Posłuchajcie:

Przede wszystkim jednak, Igor Walaszek zadebiutował w Szybkich i Śnieżnych podkładając swój głos pod jednego z bohaterów. Jego głosem przemówi niesporny Zac. Sprawdźcie jak wyglądała praca Igora nad filmem i koniecznie zaplanujcie wyjście do kina na Szybkich i Śnieżnych.

Znany z projektów muzycznych Bass Astral x Igo oraz Clock Machine Igor Walaszek debiutuje w kinematografii. Wokalista wziął udział w pracy nad filmem Szybcy i Śnieżni. Szybcy i Śnieżni – nowy film animowany, którego nie możecie przegapić! Szybcy i Śnieżni to nowa animowana bajka, która swoją premierę w Polsce będzie miała 31 stycznia 2020 roku. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: