Wymyśl tekst do nowej piosenki Igo


22 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Igor Walaszek i firma BLIK łączą siły w nowej kampanii, dzięki której możesz stać się współautorem nowej piosenki Igo. Sprawdź, o co chodzi!

Igorowi Walaszkowi zabrakło słów. Jak to możliwe?

Igo, połowa duetu Bass Astral x Igo i lider grupy Clock Machine, nawiązał właśnie współpracę z firmą BLIK i wziął udział w jej najnowszej kampanii. Współpraca ma formę konkursu, w który zaangażowani zostali fani Igo i klienci systemu płatności BLIK.

O co chodzi? Otóż okazuje się, że Igo ma wszystko, co potrzebne do nagrania nowej piosenki – studio, mikrofon, słuchawki z odsłuchem, realizatora dźwięku i muzykę. Brakuje mu jedynie słów. I tu pałeczka przechodzi w Wasze ręce.

Igor Walaszek igo blik

Pomóż Igo napisać piosenkę. Weź udział w konkursie BLIK

Konkurs BLIKa, którego twarzą stał się Igo polega na wymyśleniu słów do nowej piosenki Igo. Konkretnie – należy podać najciekawsze tytuły przelewu, z których artysta stworzy później piosenkę. Jeśli Wasz tytuł znajdzie się w jego nowym utworze – zgarniacie 600 zł!

Jak wziąć udział w konkursie? Propozycje swoich tytułów przelewów (do 50 znaków ze spacjami) wysyłajcie w wiadomości prywatnej na profilu BLIK na Facebooku. Do wiadomości dołączcie oświadczenie o treści: „Niniejszym wyrażam zgodę na użycie na przesłanej przeze mnie propozycji tytułu przelewu na telefon BLIK, jako całości lub fragmentu, w utworze muzycznym skomponowanym na potrzeby konkursu”.

Swoje zgłoszenia wysyłajcie do 25 września, a już 20 października ukaże się nowy utwór Igo we współpracy z BLIKIEM wraz ze zwycięskimi tytułami przelewów. Nie przegapcie!

Igo ma muzykę, ale zabrakło mu słów! Dlatego organizujemy konkurs na najciekawsze tytuły przelewu na telefon BLIK, z…

Gepostet von BLIK am Mittwoch, 16. September 2020

Igor Walaszek i firma BLIK łączą siły w nowej kampanii, dzięki której możesz stać się współautorem nowej piosenki Igo. Sprawdź, o co chodzi! Igorowi Walaszkowi zabrakło słów. Jak to możliwe? Igo, połowa duetu Bass Astral x Igo i lider grupy Clock Machine, nawiązał właśnie współpracę z firmą BLIK i wziął udział w jej najnowszej kampanii. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.