Clock Machine prezentują klip do „Sense of Space”


02 września 2020

Podziel się newsem:

Clock Machine zaprezentowali klip do utworu Sense of Space. Singiel znajdzie się na ścieżce dźwiękowej nowego polskiego filmu Polot.

Sense of Space to utwór, który swoją premierę miał w 2017 roku. Trafił on także na ostatnią płytę Clock MachinePrognozy z 2019 roku.

Clock Machine prezentują nowy klip

Teraz kawałek doczekał się teledysku. Obraz powstał we współpracy zespołu z Next Film i promuje film Polot, który trafi na ekrany kin 27 listopada. Utwór znajdzie się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.

Clock Machine – Sense of Space (z filmu Polot)

Polot – nowy film Michała Wnuka w kinach od 27 listopada

W obsadzie filmu Polot, w reżyserii Michała Wnuka znaleźli się m.in.: Maciej Musiałowski, Eryk Kulm, Tomasz Włosek, Andrzej Konopka, Pola Błasik i Izabela Kuna. W opisie produkcji możemy przeczytać:

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?

Zobaczcie zwiastun:

Clock Machine – trasa koncertowa Sen

Jesienią Clock Machine będą kontynuować trasę Sen, która w marcu została przerwana przez pandemię. Mają to być ostatnie koncerty przed przerwą w działalności zespołu. Sprawdźcie, gdzie zagrają:

Bilety na oba wydarzenia są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Clock Machine zaprezentowali klip do utworu Sense of Space. Singiel znajdzie się na ścieżce dźwiękowej nowego polskiego filmu Polot. Sense of Space to utwór, który swoją premierę miał w 2017 roku. Trafił on także na ostatnią płytę Clock Machine – Prognozy z 2019 roku. Clock Machine prezentują nowy klip Teraz kawałek doczekał się teledysku. Obraz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Clock Machine - trasa koncertowa "Sen"

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →