Nowy singiel Bass Astral x Igo. Zobaczcie klip do „Bikini”


14 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Elektroniczny duet Bass Astral x Igo zaprezentował dziś kolejny singiel z zapowiadanej na jesień płyty Satellite. Do utworu Bikini powstał także wyjątkowy klip. Sprawdźcie.

Bass Astral x Igo szykują się do wydania trzeciej płyty. Krążek Satellite początkowo zapowiadany był na kwiecień, jednak według najnowszych informacji nowy materiał ujrzy światło dzienne jesienią.

Kolejny wyjątkowy klip od Bass Astral x Igo

Dziś natomiast otrzymaliśmy kolejny singiel, który znajdzie się na albumie. Utworowi o tytule Bikini towarzyszy również teledysk w reżyserii Grajpera. Za produkcję opowiada wideo odpowiada dom produkcyjny Graffiti. W klipie zobrazowane zostały różne powody zakrywania twarzy za pomocą masek. Wykorzystano w nim również cytat z dramatu Operetka autorstwa Witolda Gombrowicza.

Tu maska maskę dręczy! Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Bass Astral x Igo – Bikini

To nie pierwszy raz, gdy Bass Astral x Igo podjęli współpracę z Grajperem, który tworzył również z takimi artystami jak Taconafide, czy Schafter. Jest on również autorem teledysk do singla Feeling Exactly z drugiej płyty duetu. W umiejętny sposób poruszył on temat zdrowia psychicznego, co przyniosło nominacje do nagród na polskich i zagranicznych festiwalach (m.in. Berlin Music Video Awards 2020, Soundie 2019) oraz nagrodę w kategorii Ważny przekaz na PL MVA 2019.

Bass Astral x Igo – trasa koncertowa przełożona na jesień

Pod koniec marca Igor i Kuba mieli wyruszyć w trasę koncertową z sześcioosobowym zespołem. Koncerty musiały zostać przełożone, ale znamy już nowe daty. Sprawdźcie:

06.10. – Kraków, Klub Studio
07.10. – Kraków, Klub Studio
09.10. – Katowice, MCK
12.10. – Warszawa, EXPO XXI
14.10 – Bydgoszcz, Łuczniczka
20.10. – Wrocław, Hala Stulecia
24.10. – Lublin, Targi
27.10. – Łódź, Wytwórnia
29.10. – Poznań, MTP Hala 3A
15.11. – Gdańsk, Ergo Arena

Elektroniczny duet Bass Astral x Igo zaprezentował dziś kolejny singiel z zapowiadanej na jesień płyty Satellite. Do utworu Bikini powstał także wyjątkowy klip. Sprawdźcie. Bass Astral x Igo szykują się do wydania trzeciej płyty. Krążek Satellite początkowo zapowiadany był na kwiecień, jednak według najnowszych informacji nowy materiał ujrzy światło dzienne jesienią. Kolejny wyjątkowy klip od […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: