Męskie Granie 2020 na CD, kasecie i winylu – znamy datę premiery


05 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Wyjątkowe Męskie Granie 2020 już niedługo ukaże się w formie albumu. Sprawdźcie datę premiery, i tracklistę tego wydawnictwa.

Niecodzienne Męskie Granie 2020 przez szklany ekran

Tegoroczna edycja Męskiego Grania przyniosła nam wyjątkowy i niecodzienny koncert. Przede wszystkim tylko on jeden, który dodatkowo odbył się bez publiczności, ale za to był za darmo transmitowany online. Mimo trudnych warunków i obostrzeń związanych z organizacją imprez masowych, organizatorzy wydarzenia nie poddali się, a artyści zaangażowali się jeszcze bardziej, aby zapewnić swoim fanom wyjątkowe show, pełne emocji zbliżonych jak najbardziej do tych, towarzyszących corocznej zabawie pod scenami koncertów Męskiego Grania. Więcej przeczytacie w naszej relacji z tegorocznego koncertu.

Na czele Orkiestry stanęła w tym roku wyjątkowa trójka artystów: Daria Zawiałow, Igo oraz Król, którzy, mimo tylu przeciwności losu, stworzyli niezwykłą atmosferę na scenie. Do tego odważnie eksperymentowali z repertuarem, biorąc na warsztat takie utwory, jak Bananowy song grupy Vox, Zanim zrozumiesz Varius Manx, czy takie klasyki jak legendarny Korowód Marka Grechuty i zespołu Anawa, Boskie Buenos Maanamu oraz Płoną góry, płoną lasy Czerwonych Gitar.

Męskie Granie 2020 – premiera albumu już niedługo

Jednym słowem – tegoroczna Orkiestra nie zawiodła, a potwierdzenie tego usłyszycie na nadchodzącym albumie Męskie Granie 2020, na którym poza repertuarem Orkiestry, znajdą się również wyjątkowe, często zaskakujące duety, bowiem nie zabrakło ich również w tak wyjątkowej odsłonie imprezy. Mata wystąpił u boku Katarzyny Nosowskiej, Bass Astral x Igo z Królem w jego własnym repertuarze, Daria Zawiałow z Tomaszem Organkiem oraz ponownie Król, ale tym razem w towarzystwie WalusiaKraksaKryzys.

Męskie granie 2020 koncert
Fot. D. Kramski (CGM)

Album Męskie Granie 2020 – proerder, tracklista, okładka

Album Męskie Granie 2020 pojawi się w streamingach i na półkach sklepowych 4 grudnia. Będzie dostępny w kilku fizycznych wydaniach: na CD, kolorowych winylach (niebieskim, czerwonym i białym) oraz na limitowanej, kolekcjonerskiej kasecie magnetofonowej. Preorder możecie zamawiać już teraz, pod tym linkiem. Pełna tracklista prezentuje się w ten sposób:

 1. Świt
 2. Byłaś serca biciem
 3. Prędko, prędzej
 4. Nie stało się nic
 5. Boskie Buenos
 6. Uważaj na niego
 7. Płoną góry, płoną lasy
 8. Zanim zrozumiesz
 9. W dobrą stronę
 10. Korowód
 11. Bananowy song
 12. Nosowska – Nero (gościnnie Mata)
 13. Nosowska – Goń
 14. Bass Astral x Igo Juno
 15. Bass Astral x IgoDruga pomoc (gościnnie Król)
 16. Król Tuż przed północą (gościnnie WaluśKraksaKryzys)
 17. Król Te smaki i zapachy
 18. Daria ZawiałowSzarówka
 19. Daria ZawiałowNiemiłość (gościnnie Tomasz Organek)
Męskie Granie 2020 album
“Męskie Granie 2020” – okładka albumu

Męskie Granie 2020 – przeżyjmy to jeszcze raz! Aftermovie

Ekipa Męskiego Grania ma dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę. Właśnie ukazało się wyjątkowe aftermovie sierpniowego koncertu w Międzybrodziu Żywieckim. W opisie filmu czytamy:

MG 2020 było wszędzie – na kanapie, nad morzem i pod namiotem. Po raz pierwszy pod sceną zmieściliśmy się wszyscy. Dzięki, że byliście z nami podczas jedynego takiego koncertu w Ż. Zobaczcie, jak to zapamiętaliśmy!

Zajrzycie na kulisy jedynego, wyjątkowego koncertu Męskie Granie 2020. Wraz z Darią Zawiałow, Igorem Walaszkiem i Królem wejdźcie do ich salki prób, zerknijcie ukradkiem na koncertowy backstage i sprawdźcie jak wyglądał teren koncertu, który odbył się w tym roku bez udziału publiczności.

W filmie swoje pięć minut (sekund) ma również przygotowujący się do wejścia na scenę Mata, czy Dawid Podsiadło. Nie brakuje tu również zabawnych i szalonych momentów, których kamera transmisyjna nie uchwyciła. Zobaczcie!

Wyjątkowe Męskie Granie 2020 już niedługo ukaże się w formie albumu. Sprawdźcie datę premiery, i tracklistę tego wydawnictwa. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Niecodzienne Męskie Granie 2020 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →