Bass Astral x Igo zagrali w ramach cyklu koncertów online Męskie Granie #wdomu


06 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Za nami kolejny koncert z cyklu Męskie Granie #wdomu. W niedzielny wieczór mogliśmy bawić się na koncercie Bass Astral x Igo. Tym razem dla wszystkich starczyło miejsca.

Artyści Męskiego Grania grają koncerty w domach

Męskie Granie #wdomu to cykl online’owych koncertów, które mają na celu dać nam chwilę wytchnienia w czasie izolacji. Koncertom towarzyszy zbiórka pieniędzy, organizowana przez siepomaga.pl. Zebrane środki przeznaczone zostaną na doposażenie placówek medycznych, które zaangażowane są w walkę z pandemią. Na ten moment zebrano już ponad 22 miliony złotych.

Koncerty odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu, który, dokładnie zdezynfekowany, dostarczany jest pod drzwi występujących artystów. Oczywiście bez bezpośredniego kontaktu.

Pierwszy koncert, który odbył się 29 marca, zagrał zespół Sorry Boys. Kilka dni później mogliśmy posłuchać Króla.

Bass Astral x Igo gwiazdami kolejnej odsłony cyklu Męskie Granie #wdomu

Wczoraj odbył się trzeci koncert cyklu Męskie Granie #wdomu. W niedzielny wieczór do szalonej zabawy zaprosił nas duet Bass Astral x Igo. Koncert transmitowany był na żywo, ale nadal możecie go obejrzeć na YouTube.

Koncerty tego elektronicznego duetu zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przez co wielu osobom nie udaje się zdobyć biletów. Niedzielny koncert był wyjątkową okazją, by zobaczyć ich na żywo i to w pierwszym rzędzie :)

Męskie Granie #wdomu – Bass Astral x Igo

Kolejna odsłona cyklu odbędzie się w czwartek, 9 kwietnia o godzinie 20:15. Tym razem z domu zagra Daria Zawiałow. Nie przegapcie tego wyjątkowego, akustycznego koncertu.

Za nami kolejny koncert z cyklu Męskie Granie #wdomu. W niedzielny wieczór mogliśmy bawić się na koncercie Bass Astral x Igo. Tym razem dla wszystkich starczyło miejsca. Artyści Męskiego Grania grają koncerty w domach Męskie Granie #wdomu to cykl online’owych koncertów, które mają na celu dać nam chwilę wytchnienia w czasie izolacji. Koncertom towarzyszy zbiórka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: