Bass Astral x Igo ruszają w trasę z sześcioosobowym zespołem


28 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Nowa płyta od Bass Astral x Igo coraz bliżej. Duet właśnie zapowiedział wiosenną trasę koncertową, która będzie ją promować. Zobaczcie, gdzie będzie można posłuchać ich na żywo.

Bass Astral x Igo. Nowa płyta Satellite już w kwietniu

Bass Astral x Igo ponownie ruszają w trasę koncertową. Tym razem promować będą swoją najnowszą płytę zatytułowaną Satellite, która ukaże się już w kwietniu.

Nadchodzące koncerty zapowiadają się naprawdę wyjątkowo, gdyż chłopakom na scenie towarzyszyć będzie sześcioosobowy zespół. Podczas tych koncertów usłyszymy nowe utwory oraz te już dobrze znane w nowych aranżacjach.

Bass Astral x Igo – It’s Dark

Bass Astral x Igo Ensemble – trasa koncertowa

Kolejna trasa koncertowa Bass Astral x Igo rozpocznie się pod koniec marca i obejmie 10 koncertów w 9 polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie zagrają:

31.03 – Kraków, Klub Studio
01.04 – Kraków, Klub Studio
04.04 – Wrocław, Hala Stulecia
08.04 – Poznań, MTP 3A
14.04 – Warszawa, EXPO XXI
16.04 – Łódź, Wytwórnia
18.04 – Katowice, MCK
21.04 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
23.04 – Gdańsk, ERGO ARENA
26.04 – Lublin, Targi Lublin

Bass Astral x Igo Ensemble - trasa koncertowa

Koncerty duetu Bass Astral x Igo to pełne tańca i improwizacji live acty, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie inaczej będzie z pewnością z nadchodzącą trasą. Sprzedaż biletów rusza w najbliższy piątek, 31 stycznia. Save the date!

Nowa płyta od Bass Astral x Igo coraz bliżej. Duet właśnie zapowiedział wiosenną trasę koncertową, która będzie ją promować. Zobaczcie, gdzie będzie można posłuchać ich na żywo. Bass Astral x Igo. Nowa płyta Satellite już w kwietniu Bass Astral x Igo ponownie ruszają w trasę koncertową. Tym razem promować będą swoją najnowszą płytę zatytułowaną Satellite, […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →