Męskie Granie rusza z serią koncertów online

Obserwuj nas na instagramie:

Koncerty online to obecnie jedyny sposób, aby usłyszeć swoich ulubionych artystów na żywo. Teraz ze swoim cyklem występów transmitowanych z domów startuje Męskie Granie.

Męskie Granie rusza z serią koncertów #wdomu

Organizatorzy trasy Męskie Granie wraz z portalem Onet i artystami postanowili zorganizować cykl online’owych koncertów, które mają dać nam chwilę wytchnienia w trudnym czasie, w którym obecnie się znajdujemy.

Koncerty będą odbywać się na żywo z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii. Grupa ATM realizująca koncerty, będzie dostarczać zdezynfekowany sprzęt pod drzwi występujących muzyków, bez bezpośredniego, fizycznego kontaktu.

Transmisje koncertów, oprócz zapewnienia nam rozrywki, mają również na celu zachęcenie do wsparcia zbiórki na rzecz walki z epidemią koronawirusa organizowanej przez siepomaga.pl. Zebrane środki (na ten moment jest to już prawie 19 milionów złotych) zostaną przekazane na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt.

Sorry Boys w pierwszej odsłonie Męskie Granie #wdomu

Pierwsza odsłona cyklu zadebiutowała w niedzielę, 29 marca. Dla internetowej publiczności zagrał zespół Sorry Boys. Ich występ można zobaczyć na youtube’owym kanale Męskiego Grania:

Męskie Granie #wdomu – Sorry Boys

Następny koncert z cyklu odbędzie się już w najbliższy czwartek, 2 kwietnia o godzinie 20:15. Tym razem swój koncert zagra Król. Nie przegapcie!

Kolejnych artystów, którzy wystąpią w ramach cyklu Męskie Granie #wdomu poznamy niebawem.

Koncerty online to obecnie jedyny sposób, aby usłyszeć swoich ulubionych artystów na żywo. Teraz ze swoim cyklem występów transmitowanych z domów startuje Męskie Granie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Męskie Granie rusza z serią koncertów #wdomu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →