Marcelina z nowym singlem. Zobacz teledysk do „Zwierzęta Origami”

Podziel się newsem:

Marcelina wybrała trzeci singiel z jej ostatniej płyty Koniec Wakacji. Do utworu Zwierzęta Origami powstał także teledysk wyreżyserowany przez Kubę Karasia z duetu The Dumplings.

Marcelina – Koniec Wakacji

We wrześniu ubiegłego roku pojawiła się ostatnia płyta Marceliny zatytułowana Koniec Wakacji. Przy tym albumie artystka współpracowała z producentem znanym z duetu The Dumplings – Kubą Karasiem.

To zupełnie nowy etap. Postanowiłam zaprosić do współpracy nowego producenta. Razem z Kubą Karasiem i gitarzystą Kamilem Kryszakiem wyjechaliśmy w góry w okolice Szklarskiej Poręby i zamknęliśmy się na jakiś czas w domu z pięknym widokiem. Nagraliśmy tam w zasadzie całą płytę. Ten krok podyktowany był chęcią zaryzykowania i odejścia od schematu współpracy, do którego byłam przyzwyczajona.

Do tej pory płytę promowały utwory Tańcz i Dinozaury. Teraz przyszedł czas na kolejny singiel i wybór padł ma Zwierzęta Origami. Za słowa do tego utworu odpowiedzialna jest Gaba Kulka. Przy tym singlu Kuba Karaś udzielił się nie tylko produkcyjnie, ale również wyreżyserował teledysk. Sprawdźcie, jak wyszło.

Obraz do singla „Zwierzęta Origami” to historia pewnej miłości, gdzie kobieta jest jak modliszka. Chciałem pokazać świat zdominowany przez bardzo silne, niezależne kobiety.

Marcelina – Zwierzęta Origami – zobacz teledysk

Marcelina – koncerty

Tego lata Marcelinę można zobaczyć na żywo podczas letnich imprez i festiwali. W najbliższym czasie wystąpi m.in. na Open’erze, w Jarocinie, na Edison Festival – Taste The Music 2019 czy na finale Męskiego Grania w Żywcu.

Marcelina wybrała trzeci singiel z jej ostatniej płyty Koniec Wakacji. Do utworu Zwierzęta Origami powstał także teledysk wyreżyserowany przez Kubę Karasia z duetu The Dumplings. Marcelina – Koniec Wakacji We wrześniu ubiegłego roku pojawiła się ostatnia płyta Marceliny zatytułowana Koniec Wakacji. Przy tym albumie artystka współpracowała z producentem znanym z duetu The Dumplings – Kubą Karasiem. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jarocin Festiwal 2019

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →