Zobaczcie wyjątkowy koncert Rosalie. w serwisie Tidal

Podziel się newsem:

W serwisie Tidal możecie zobaczyć koncert Rosalie., podczas którego artystka po raz pierwszy na żywo zaśpiewała piosenki ze swojego najnowszego albumu IDeal.

20 marca swoją premierę miał najnowszy album Rosalie. IDeal. Jako, że już wtedy odwołane były wszystkie imprezy masowe, artystka nie miała jeszcze okazji, by wykonać premierowe utwory na żywo przed publicznością.

Rosalie. - IDeal
Rosalie. – IDeal -okładka płyty

Rosalie. zaśpiewała utwory z IDeal po raz pierwszy na żywo

Zanim znów będziemy mogli uczestniczyć w koncertach, możecie posłuchać utworów z nowej płyty Rosalie. w aranżacjach na żywo, w serwisie Tidal. Artystka zagrała takie piosenki jak Ideal, Chmury, Home, Moment, Chodź chodź chodź czy Nie Mów. Wybór utworów nie jest przypadkowy, gdyż wokalistka poprosiła swoich fanów o pomoc w stworzeniu setlisty.

Z live sesją wiąże się duża ekscytacja, ponieważ po raz pierwszy zagraliśmy materiał z mojej nowej płyty. Nie mogłam się doczekać tych wykonań. Do zespołu dołączył Tomek Sołtys na klawiszu, co dało nam sporo nowych możliwości, efekty słychać na nagraniu.

Koncert możecie obejrzeć poniżej:

Jeśli nie macie konta w serwisie Tidal, możecie je założyć pod tym linkiem. Nowi użytkownicy mogą korzystać z konta Premium przez 30 dni za darmo. Później miesięczna opłata wynosi 19,99 zł.


Posłuchajcie także albumu IDeal w całości:

Rosalie. – IDeal

W serwisie Tidal możecie zobaczyć koncert Rosalie., podczas którego artystka po raz pierwszy na żywo zaśpiewała piosenki ze swojego najnowszego albumu IDeal. 20 marca swoją premierę miał najnowszy album Rosalie. – IDeal. Jako, że już wtedy odwołane były wszystkie imprezy masowe, artystka nie miała jeszcze okazji, by wykonać premierowe utwory na żywo przed publicznością. Rosalie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty Rosalie.

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.