kadr z teledysku „Sezon”

Smolasty o obecności w social mediach: „Jestem jednym z pierwszych artystów, którzy założyli TikToka


22 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W jednym ze swoich Instastories Smolasty odniósł się do działalności w mediach społecznościowych. Muzyk uważa, że był jednym z pierwszych artystów w Polsce, który używał TikToka.

Smolasty TikTokowym pionierem?

Wczoraj na Instagramie Smolastego pojawiły się storiesy, w których autor Ghetto Playboya skomentował swoje działania w social mediach. Artysta wyznał fanom, że uważa się za jednego z pierwszych muzyków, którzy pojawili się na TikToku. Jednocześnie wystosował apel do „boomerów”, którzy próbują podążać za trendami.

Zobacz: Oliwka Brazil pozamykała kilka ust, Smolasty wzbudził wątpliwości podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 [relacja]

Jestem jednym z pierwszych raperów/wokalistów, którzy złożyli TikToka i zawsze miałem intencje robić tam filmy krótkie, śmieszne, z jakimś fajnym twistem na koniec lub po prostu koncertowy lifetour.

I wtedy wszyscy inni śmiali się strasznie, że „jak tak można na TikToku”.

Tym śmieszniejsze dla mnie jest teraz widzieć świeżutkie konta boomerów, którzy na siłę próbują coś tam nagrać, „bo menedżer kazał” albo „bo takie czasy”.
Ludzie, bądźcie konsekwentni!

– napisał Smoła.

W kolejnym stories Smolasty przypomniał obserwującym, że zanim TikTok pojawił się na rynku, funkcjonowała aplikacja Musical.ly, określając ją jako „coś w stylu jak Twój stary przed Tobą” w odniesieniu do chińskiej platformy. Smoła zaznacza, że na niej również był obecny.

@smolasty

Kiedy liczyłeś, że ziomy czekają na Twój koncert a wyszło jak zawsze 😅

♬ dźwięk oryginalny – Smolasty

Smoła na TikToku radzi sobie wcale nieźle

Odkąd Smolasty prowadzi TikToka, zebrał wokół siebie ponad osiemset pięćdziesiąt tysięcy obserwujących. Jego filmy zbierają od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów odsłon, co przełożyło się na ponad szesnaście i pół miliona polubień. Jego najnowsza publikacja w trzynaście godzin została obejrzana ponad półtora miliona razy.

@smolasty

Zamach

♬ dźwięk oryginalny – Smolasty

W jednym ze swoich Instastories Smolasty odniósł się do działalności w mediach społecznościowych. Muzyk uważa, że był jednym z pierwszych artystów w Polsce, który używał TikToka. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →