fot. Getty Images / Koncert grupy Dżem na finał Dni Turku i Gminy Turek 2018

Robert Lewandowski pójściu na koncert Dżemu: „To moje marzenie”


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Robert Lewandowski zdradził, jakie jest jego muzyczne marzenie. Najsłynniejszy polski piłkarz wyznał, że chciałby usłyszeć zespół Dżem na żywo.

Robert Lewandowski fanem polskiego bluesa

Wczoraj o 20:00 rozpoczął się najnowszy odcinek podcastu WojewódzkiKędzierski prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Gościem dziennikarzy był zawodnik Bayern Monachium Robert Lewandowski. „Lewy” opowiedział m.in. o swojej obecnej sytuacji z niemieckim klubem i utracie ojca w wieku nastoletnim.

Zobacz: Rządzi na boisku, teraz rusza na podbój rynku gier. Robert Lewandowski współtworzył grę komputerową

W trakcie rozmowy sportowiec został zapytany również o swoje muzyczne pragnienia i sympatie. Robert Lewandowski wyznał wówczas swoje marzenie związane z legendarnym polskim zespołem bluesowym.

Chciałbym pójść na koncert Dżemu, to moje marzenie, by posłuchać tego zespołu na żywo.

– powiedział Lewandowski

„Lewy” może mieć okazję zobaczyć Dżem na żywo. Zespół wystąpi na Jarocin Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już 17 lipca marzenie Roberta Lewandowskiego może się spełnić. Właśnie wtedy na scenie w Jarocinie pojawi się Dżem. Tegoroczna edycja Jarocin Festiwalu rozpocznie się 15 lipca przy ul. Maratońskiej i będzie trwać do niedzieli 17 lipca włącznie. Wśród zaproszonych artystów, oprócz wspomnianego zespołu, znaleźli się przedstawiciele różnych gatunków muzycznych. W ciągu trzech dni usłyszymy chociażby Kalush Orchestrę, Artura Rojka, Brodkę, Lochy i Smoki, Mery Spolsku, The Stubs, Pidżama Porno, Kult, Ralpha Kaminskiego, Kaśkę Sochacką lub Pleasure Trap. Dzień przed startem imprezy odbędą się przesłuchania w ramach Jarocińskich Rytmów Młodych. Główną nagrodą, oprócz pieniędzy, jest wystąpienie na Dużej Scenie festiwalu.

Bilety na Jarocin Festiwal 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży są wejściówki jednodniowe oraz karnet na całe wydarzenie. Oferta zawiera również bilety na pole namiotowe. Pierwsza pula wlotek została wyprzedana, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Tegoroczna edycja festiwalu to ponownie trzy dni z czołówką polskiego rocka, debiutami i wydarzeniami specjalnymi. W planach są dwie sceny – Duża i Mała.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in. Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych. W 2021 r. na Małej i Dużej Scenie w Jarocinie wystąpili m.in. z programami jubileuszowymi – TSA, Dezerter, Armia i happysad, a także reprezentanci młodego pokolenia, jak np. Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Muchy czy Krzysztof Zalewski.

– czytamy w opisie wydarzenia

Jarocin Festiwal 2021 – oficjalne aftermovie

Robert Lewandowski zdradził, jakie jest jego muzyczne marzenie. Najsłynniejszy polski piłkarz wyznał, że chciałby usłyszeć zespół Dżem na żywo. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Robert Lewandowski fanem polskiego bluesa Wczoraj o 20:00 […]

Dżem na Jarocin Festiwal 2022

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →