Getty Images

Robert Lewandowski bohaterem dokumentu. Film powstaje dla Amazon Prime Video


27 lipca 2021

Podziel się newsem:

Robert Lewandowski przejął w popkulturze miano „największego Polaka”, z czym można się zgadzać lub nie, lecz z pewnością nie da się zaprzeczyć jego osiągnięciom. Już wkrótce na Amazon Prime Video pojawi się film dokumentalny opowiadający o karierze, a także prywatnym życiu piłkarza. Za produkcję jest odpowiedzialna Papaya Films.

Robert Lewandowski znowu na ekranie

Nie jest to nowość, bowiem piłkarz notorycznie pojawia się w telewizji, nie tylko podczas meczów, ale również przy okazji różnych wywiadów czy spotów reklamowych. Praca przed kamerą nie będzie dla niego nowością, aczkolwiek kręcenie filmu dokumentalnego to wyzwanie z nieco innej półki.

Film ma ukazać się już w 2022 roku na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Subskrybenci portalu z całego świata będą mogli obejrzeć dokument opowiadający o tym, jak Robert Lewandowski rozwinął swoją karierę i dotarł do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Produkcja przedstawi jego początki, jako zawodnika i pozwoli na bliższe zapoznanie się z historią piłkarza, jego życiem prywatnym, trudnościami, które musiał pokonać, aby być dziś jednym z najlepszych zawodników piłki nożnej na świecie.

Amazon Prime Video film dokumentalny o Robercie Lewandowskim
Facebook/Robert Lewandowski

Historia od początku do końca

Oprócz Roberta Lewandowskiego, w filmie naturalnie wypowiedzą się również bliscy piłkarza – jego rodzina oraz przyjaciele. Ponadto przed kamerą pojawią się także inny znani piłkarze, tak koledzy z drużyny, jak i jego zawodowi przeciwnicy.

Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film 

– powiedział piłkarz.
Robert Lewandowski amazon prime video dokument
fot. Maciej Gillert / Shutterstock.com

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Robertem Lewandowskim, jego zespołem i tworzeniem dokumentu, który da widzom na całym świecie wgląd w karierę wyjątkowej postaci, jaką jest Robert. Historia Roberta Lewandowskiego to nie tylko zwycięstwa, ale także trudności, niepowodzenia i jego ogromna determinacja w przezwyciężeniu ich w drodze do sukcesu

– dodał Christoph Schneider, Dyrektor Zarządzający Prime Video Germany.

Czekacie na premierę?

Robert Lewandowski przejął w popkulturze miano „największego Polaka”, z czym można się zgadzać lub nie, lecz z pewnością nie da się zaprzeczyć jego osiągnięciom. Już wkrótce na Amazon Prime Video pojawi się film dokumentalny opowiadający o karierze, a także prywatnym życiu piłkarza. Za produkcję jest odpowiedzialna Papaya Films. Robert Lewandowski znowu na ekranie Nie jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →