„ReOrchestrated” – film dokumentalny o Bastille trafi na Amazon Prime Video

Podziel się newsem:

Bastille zapowiedzieli premierę pełnometrażowego filmu dokumentalnego ReOrchestrated. Będzie można go obejrzeć już niebawem na Amazon Prime Video.

Bastille charytatywnie z orkiestrą

4 stycznia 2020 roku Bastille zagrali charytatywny koncert ReOrchestrated dla Channel Aid. Zespół zaprosił do współpracy orkiestrę Baltic Sea Philharmonic pod dyrekcją Kristjana Järva i zmienił na tę okazję całą swoją setlistę. Występ miał miejsce w jednej z najnowocześniejszych sal koncertowych – Elbphilharmonie w Hamburgu.

Rok po wydarzeniu, na YouTube i Amazon Music trafił utwór Warmth, pochodzący z drugiej płyty zespołu Wild World z 2016 roku, wykonany właśnie podczas tego wydarzenia.

Bastille – Warmth (Live From Elbphilharmonie, Hamburg / Amazon Original)

ReOrchestrated – Bastille zapowiadają film dokumentalny

To jednak nie koniec nowości od Bastille, bo już 10 lutego na Amazon Prime Video trafi dokument poświęcony brytyjskiej grupie. Produkcja zatytułowana ReOrchestrated powstała na podstawie setek godzin niepublikowanych wcześniej materiałów archiwalnych, a także zupełnie nowych wywiadów, nagranych podczas pandemii.

Bastille ReOrchestrated plakat filmu dokumentalnego
Bastille – ReOrchestrated – plakat filmu

Dokument, oprócz migawek z koncertów, zawierać będzie szczere spostrzeżenia wszystkich czterech członków grupy oraz osób nierozerwalnie z nim związanych. Poruszone będą takie kwestie jak determinacja, motywacja, strach, niepewność oraz podejmowanie ryzyka w pracy w zespole, co pozwoli nam na poznanie muzyków z innej, bardziej osobistej strony.

Film jest współreżyserowany przez Toma Middletona, wieloletniego współpracownika zespołu i Toby’ego L.

Bastille zapowiedzieli premierę pełnometrażowego filmu dokumentalnego ReOrchestrated. Będzie można go obejrzeć już niebawem na Amazon Prime Video. Bastille charytatywnie z orkiestrą 4 stycznia 2020 roku Bastille zagrali charytatywny koncert ReOrchestrated dla Channel Aid. Zespół zaprosił do współpracy orkiestrę Baltic Sea Philharmonic pod dyrekcją Kristjana Järva i zmienił na tę okazję całą swoją setlistę. Występ miał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.