materiały prasowe

Pierwszy w historii dokument o Robercie Lewandowskim trafi w marcu na Prime Video


01 marca 2023

Podziel się newsem:

Lewandowski-Nieznany ma skupić się na życiu i karierze jednego z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie.

Pierwszy dokument o Lewym w historii

Już 31 marca na platformę Amazon Prime Video trafi pierwszy w historii dokument o Robercie Lewandowskim wyprodukowany przez Papaya Films. Będzie on nosił tytuł Lewandowski-Nieznany i przedstawi życie i drogę sportową wybitnego polskiego piłkarza od samych jej początków. Jak możemy przeczytać w opisie produkcji:

Film ujawnia wyjątkową drogę, jaką przebył młody człowiek z małego miasta w Polsce, aby stać się jednym z najlepszych napastników swoich czasów, jak również pokazuje zmianę jego sposobu myślenia i to, jak przekroczył granice futbolu swoimi występami na boisku i zachowaniem poza nim. Dokument przedstawia wiele aspektów życia Lewandowskiego, w tym jego młode lata, miłość do rodziny i przyjaciół, a także jego niezachwianą etykę pracy, poświęcenie oraz wzloty i upadki towarzyszące mu w drodze do sukcesu zawodowego.

Oprócz rozmów z samym piłkarzem i archiwalnych materiałów, dokument o Robercie Lewandowskim został wzbogacony o wypowiedzi na temat Lewego pochodzące od innych wybitnych postaci świata futbolu. Przed kamerą wystąpią więc Thierry Henry, Xavi Hernandez, Jürgen Klopp czy Zbigniew Boniek.

Zapowiedź dokumentu Lewandowski-Nieznany

Czego słucha Robert Lewandowski?

Dzięki współpracy platformy Spotify z drużyną FC Barcelony, w której występuje Robert Lewandowski, potentat streamingowy udostępnił playlistę My Matchday Songs: Lewandowski. To zbiór utworów, których polskich piłkarz rzekomo słucha, by zmotywować się przed każdym spotkaniem. Rodzi się więc pytanie: co na słuchawkach u Lewego? Przede wszystkim dużo rapu. Playlistę otwiera Billy Kid ReTo i Kubiego Producenta, po drodze znajdziemy także Candy Quebonafide i Klaudii Szafrańskiej, czy Duże Oczy od Smolastego i producenckiej ekipy Pedrofrancis oraz Tribbs. Oprócz rapu na liście jest dużo reggaetonu czy światowego popu. Podsumowując: jest tu bardzo eklektycznie. Czy wasz gust muzyczny pokrywa się z gustem Lewego?

My Matchday Songs: Robert Lewandowski

Lewandowski-Nieznany ma skupić się na życiu i karierze jednego z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Pierwszy dokument o Lewym […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →