BOKKA wydała wyjątkową EPkę z coverami i odświeżonymi wersjami własnych utworów

Obserwuj nas na instagramie:

BOKKA, czyli zespół, który konsekwentnie ukrywa swoją tożsamość wydała nową EPkę. Znajdą się na niej między innymi utwory Radiohead, Joy Division i Nancy Sinatry.

Nowy album BOKKI – Roll Down The Hill

Nowe wydawnictwo od BOKKI jest pełne niespodzianek! Zespół zdecydował się wydać niestandardowy album, na którym nie znajdziemy zupełnie nowych utworów, ale wszystkie będą z pewnością odświeżone.

Roll Down The Hill – to jak powiedzieć komuś: zrób coś, co kiedyś sprawiało Ci radość, bądź przez chwilę znowu mały i głupi, sturlaj się z górki. Ta EPka to beztroski i sentymentalny wyskok w przeszłość, dalszą i bliższą. Zebraliśmy na niej kompozycje, które lubimy i cenimy, i przedstawiamy je we własnych odsłonach, dając zarówno nie naszym jak i naszym utworom nowe życia.

Roll Down The Hill EP zawiera tylko dwa utwory BOKKI i są to kawałki dobrze nam już znane – Too Far, Too Close z albumu Don’t Kiss and Tell oraz Take My Hands z najnowszego Life On Planet B. Każdy z nich zyskał jednak nowe, odświeżone aranżacje, które można było usłyszeć na ostatnich koncertach zespołu.

Radiohead, Joy Division i Nancy Sinatra na nowym albumie BOKKI

To jednak nie wszystko! Roll Down The Hill EP to jeszcze trzy dodatkowe covery – każdy równie wyjątkowy! Bang BangNancy Sinatry, który powstał na otwarcie Kina Muza w Poznaniu i miał być jednorazowym epizodem. Ostatecznie tak się muzykom spodobał, że znalazł swoje miejsce na nadchodzącym albumie.

Do tego otrzymaliśmy Love Will Tear us Apart Joy Division jako ukłon w stronę fanów, którzy po usłyszeniu coveru na koncertach domagali się jego wersji studyjnej i wyjątkowe Daydreaming od Radiohead, które zespół wykonywał na koncertach po premierze najnowszego albumu Life on Planet B. Utwór jest podziękowaniem dla wszystkich fanów, którzy pomogli zespołowi wstać na nogi po pożarze busa, który pochłonął niemal cały sprzęt muzyków. Podczas trasy Live on Planet B nazwiska wspierających zespół osób, które przyłączyły się do zbiórki pieniędzy wyświetlały się na ekranie za muzykami, właśnie w trakcie wykonywania tego coveru.

Posłuchaj najnowszego albumu BOKKI!


BOKKA ruszy w wyjątkową trasę koncertową z Tides From Nebula

To wciąż nie koniec niespodzianek od BOKKI! Choć teraz zespół ma krótką przerwę w koncertowaniu, jesienią wyruszy w wyjątkową trasę. Wyjątkową, bo podczas niej będziecie mieli okazję usłyszeć dwa zespoły rodzimej sceny alternatywnej – BOKKĘ oraz Tides From Nebula. W październiku 2020 obie grupy podzielą sceny w następujących miastach:

16 października – Poznań (U Bazyla)
17 października – Wrocław (Zaklęte Rewiry)
18 października – Kraków (Kwadrat)
23 października – Warszawa (Progresja)
24 października – Gdańsk (B90)
25 października – Katowice (P23)

Nie może Was zabraknąć na tych koncertach!

Bokka Tides From Nebula koncerty

BOKKA, czyli zespół, który konsekwentnie ukrywa swoją tożsamość wydała nową EPkę. Znajdą się na niej między innymi utwory Radiohead, Joy Division i Nancy Sinatry. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →