Archive prezentuje klip do najnowszego singla!


11 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski kolektyw kontynuuje promocję nadchodzącego albumu, a już w październiku zagra koncerty w pięciu polskich miastach.

Zespół opublikował teledysk do utworu Remains of Nothing, który został nagrany we współpracy Band of Skulls. Singiel promuje nowe wydawnictwo 25, które na półki sklepowe trafi 10 maja. 

Za produkcję klipu odpowiedzialny jest kolektyw NYSU, który już wcześniej tworzył teledyski dla Archive.

Współpracując z NYSU zawsze wydaje mi się, że otwieramy portal do innego, obcego świata. Jest wspaniały, fascynujący, ale zarazem przerażający. Nie chciałbym zostać w nim uwięziony- Darius Keelar

Nowy album Archive powstaje z okazji 25-lecia twórczości zespołu. O szczegółach pisaliśmy tu: Archive na 5 koncertach w Polsce!

Przypominamy, że bilety na wszystkie polskie koncerty zespołu można kupić na BILETOMAT.PL.

Brytyjski kolektyw kontynuuje promocję nadchodzącego albumu, a już w październiku zagra koncerty w pięciu polskich miastach. Zespół opublikował teledysk do utworu Remains of Nothing, który został nagrany we współpracy Band of Skulls. Singiel promuje nowe wydawnictwo 25, które na półki sklepowe trafi 10 maja.  Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →