fot. Ola Drutkowska

Dirty Shirt, Trupa Trupa oraz Igorrr zamykają line-up Pol’and’Rock Festival 2021

Podziel się newsem:

Znamy pełen line-up nadchodzącej edycji Pol’and’Rock Festival 2021, która wystartuje już za chwilę! Sprawdźcie, jacy artyści zagrają w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Pol’and’Rock Festival 2021 nadchodzi coraz większymi krokami

Tegoroczna, wyjątkowa edycja Pol’and’Rock Festival rozpocznie się już za moment. Wyjątkowa, bowiem Najpiękniejszy Festiwal Świata po raz pierwszy od wielu lat odbędzie się w nowej lokalizacji. W dniach 29 – 31 lipca 2021 roku nie spotkamy się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą, ale na Lotnisku Makowice – Płoty. Zmiana miejsca została podyktowana sytuacją pandemiczną i ma zwiększyć bezpieczeństwo festiwalowiczów.

Zobacz również: Pol’and’Rock już nie w Kostrzynie. Sprawdźcie nową lokalizację wydarzenia

Przed organizatorami ostatnie, festiwalowe szlify, bowiem w przeciągu kilku dni na lotnisko w Makowicach zjadą się już pierwsi, spragnieni muzycznych wrażeń na żywo festiwalowicze, którzy rozłożą swoje namiotowe obozy. W związku z tym ekipa Jurka Owsiaka zamknęła właśnie line-up festiwalu, który jak co roku prezentuje się naprawdę imponująco!

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
Pol’and’Rock Festival, fot. Szymon Aksienionek

Pol’and’Rock Festival 2021 – kto zagra? Znamy pełen line-up!

Podczas tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival zagrają bowiem gwiazdy światowego formatu, jak i świetni, polscy artyści, w tym: Kapela ze Wsi Warszawa, EABS, Tabu, WaluśKraksaKryzys, Kroke, Vavamuffin, Jahcoustix, Łona i Webber & The Pimps, Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy, Łydka Grubasa, Decadent Fun Club, Cheap Tobacco, Nietrzask, Dżem, BOKKA, Dubioza Kolektiv, Conga Line, Tides from Nebula, From Today, Kosmodrom, LO LOGO, Black River, Hańba!, Pidżama Porno, Kasia Kowalska, Morgane Ji oraz Slift.

Igorr, Trupa Trupa oraz Dirty Shirt dołączają do line-upu Pol’and’Rock Festival 2021

To jednak wciąż nie wszystko! Powyższą stawkę dopełniają bowiem trzy ostanie ogłoszenia, zamykające tegoroczny line-up Pol’and’Rock Festival. Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zagrają również:

  • Igorrr – francuska kapela specjalizująca się w niespotykanym spojrzeniu na brzmienia, śmiałym łączeniu gatunków i czerpaniu pomysłów z muzyki pochodzącej ze wszystkich stron świata. Czeka Was niezwykłe doświadczenie dźwiękowe i wizualne!
Igorrr na Pol'and'Rock 2021
Igorrr na Pol’and’Rock 2021
  • Trupa Trupa – czyli nieoczywiste, psychodeliczne i rozedrgane brzmienia, które spotykają się z poetyckimi, mrocznymi tekstami, penetrujące ciemne zakamarki ludzkiego istnienia.
Trupa Trupa na Pol'and'Rock 2021
Trupa Trupa na Pol’and’Rock 2021
  • Dirty Shirt – nietuzinkowy zespół z Rumunii, który łączy ze sobą siłę ciężkiego metalu z energią i pasją słowiańskiej muzyki ludowej oraz bogactwem inspiracji płynących z world music. Powszechnie uznawana za jedną z najoryginalniejszych grup wywodzących się z Europy Wschodniej.
Dirty Shirt na Pol'and'Rock 2021
Dirty Shirt na Pol’and’Rock 2021

Pol’and’Rock Festival – nie tylko muzyka. Z kim spotkamy się na ASP?

Jednym słowem podczas nadchodzącej, 27. edycji Pol’and’Rock Festival z pewnością nie będziecie się nudzić. Zwłaszcza, że festiwal to nie tylko koncerty! W Makowicach nie zabraknie również tradycyjnej sceny ASP, gdzie odbędą się ciekawe spotkania z inspirującymi ludźmi. W programie ASP znaleźli się z kolei: Łukasz Czepiela, Andrzej Chyra, Elżbieta Dzikowska, Arkadiusz Jakubik, Radek Kotarski, Przemek Kossakowski i ekipa programu Down the Road, Marta Lempart oraz Sylwia Gregorczyk-Abram i Michał Wawrykiewicz.

Do tego Pol’and’Rock Festival to również liczne warsztaty, pokazy filmowe, występny teatralne, kabaretowe oraz co najważniejsze – atmosfera pełna miłości i szacunku oraz najpiękniejsza publiczność na świecie! Nie może Was tam zabraknąć!

Jeśli jednak nie udało Wam się zdobyć wejściówek na tegoroczną edycję Pol’and’Rock Festival, pamiętajcie, że wydarzenie będzie również transmitowane online! Zbierzcie ekipę znajomych i twórzcie pol’and’rockową scenę we własnym domu! Koncertów i spotkań ASP będziecie mogli wysłuchać z każdego miejsca na Ziemi za pomocą kanału KręciołaTV na YouTube, kanałów Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock na Facebooku, Twitcha, a także na stronie głównej Onet.pl i antenie Antyradia. Nie przegapcie!

Zobacz również: Zmiany w organizacji Pol’and’Rock Festival. W tym roku będą płatne wejściówki

Pol'and'Rock 2021 bilety wejściówki
27. Pol’and’Rock Festival, fot. materiały prasowe

Znamy pełen line-up nadchodzącej edycji Pol’and’Rock Festival 2021, która wystartuje już za chwilę! Sprawdźcie, jacy artyści zagrają w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Pol’and’Rock Festival 2021 nadchodzi coraz większymi krokami Tegoroczna, wyjątkowa edycja Pol’and’Rock Festival rozpocznie się już za moment. Wyjątkowa, bowiem Najpiękniejszy Festiwal Świata po raz pierwszy od wielu lat odbędzie się w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →