Dawid Podsiadło i Radek Kotarski we wspólnym podcaście [aktualizacja]

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski zapowiedzieli właśnie wspólny projekt. Chodzi o podcast, o którym youtuber wspominał kiedyś u Karola Paciorka.

Podsiadło Kotarski Podcast – zobaczcie najnowszy odcinek #12


Tłusty Czwartek – tłusty Podsiadło

Dziś Tłusty Czwartek, z pewnością jeden z ulubionych dni w roku wielu Polaków. Okazuje się jednak, że tegoroczny Tłusty Czwartek staje się jeszcze bardziej przyjemny. Nie tylko ze względu na obowiązujące przez najbliższe 24 godziny przyzwolenie na konsumpcję niezliczonych ilości pączkowych afrodyzjaków. Dzień umila nam dodatkowo tajemnicza wiadomość od Dawida Podsiadło i Radka Kotarskiego.

Drogi tej dwójki przecinały się już niejednokrotnie, a panowie nie kryją faktu, że prywatnie bardzo się lubią. Dawid występował kilkukrotnie w filmach youtubera, chociażby tu, gdzie przestrzegał przed spotkaniami towarzyskimi w trakcie wiosennego lockdownu.

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski – współpraca

Dziś, zarówno Dawid Podsiadło jak i Radek Kotarski podzieli się na swoich social mediach wspólnym zdjęciem, opatrzonym intrygującym opisem:

Tłusty Czwartek – Tłusty Podsiadło.
I tłuste wiadomości w drugiej części dnia.

Dawid Podsiadło Radek Kotarski podcast
Dawid Podsiadło i Radek Kotarski

Co to może oznaczać? Z pewnością muzyk i youtuber szykują jakiś wspólny projekt. Część spekulacji krąży wokół książki, którą Podsiadło miałby wydać w popularnym wydawnictwie KotarskiegoAltenberg. Jest też jeszcze jedna rzecz, którą ta dwójka może robić w tandemie.

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski tworzą wspólny podcast

Radek Kotarski już od ponad roku wspomina o pewnym podcaście, który tworzy wyjątkowo, w duecie. W ostatniej rozmowie w programie Imponderabilia Karola Paciorka przyznał, że projekt ten jest już na ostatniej prostej i lada chwila będzie miał swoją premierę. Podpytywany o współprowadzącego, Kotarski uciekał od odpowiedzi, jednak wspomniał o osobie, która ma wiele własnych obowiązków zawodowych.

Okazuje się, że to właśnie Dawid Podsiadło został kompanem Radka Kotarskiego w jego nowym podcaście! Pierwsze odcinki ich wspólnego programu są już dostępne w serwisach streamingowych oraz na YouTube w ramach wideo-podcastów.


Podsiadło i Kotarski Podcast – zobacz wszystkie odcinki

Przed Wami Kotarski x Podsiadło – już teraz jeden z najbardziej lubianych duetów w Internecie.

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski zapowiedzieli właśnie wspólny projekt. Chodzi o podcast, o którym youtuber wspominał kiedyś u Karola Paciorka. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Podsiadło Kotarski […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →