Trupa Trupa – nowa płyta i jesienna trasa koncertowa

Podziel się newsem:

Trupa Trupa wraca z nową płytą i trasą koncertową. Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych 13 września zaprezentuje album Of The Sun, z którym wystąpi w pięciu polskich miastach. Sprawdźcie szczegóły.

Trupa Trupa

Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album Headache.

Rok później zremasterowana wersja Headache została wydana przez francuski label Ici d’ailleurs. W 2017 roku w wyniku współpracy francuskich i angielskich wydawców ukazał się kolejny album Jolly New Songs. Płyta doczekała się japońskiej edycji wydanej przez Moorworks.

W międzyczasie Trupa Trupa wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych m.in. SXSW, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Eurosonic i Liverpool Sound City. W lutym 2019 roku nakładem wytwórni Sub Pop ukazał się singiel Dream About.

Trupa Trupa nowa płyta – Of The Sun premiera 13 września

Premiera nowego albumu Of The Sun odbędzie się 13 września tego roku jako międzynarodowa kooperacja Glitterbeat Records (Europa), Lovitt Records (USA), Moorworks (Japonia) i Anteny Krzyku (Polska).

Zespół współpracuje z Paradigm Talent Agency na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Australii oraz z agencją ATC Live na terenie Europy i od września tego roku rozpocznie trasę koncertową promującą Of The Sun po Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii.

W Polsce zespół zaprezentuje premierowy materiał na pięciu koncertów. Sprawdźcie, w jakich miastach zagrają.

Trupa Trupa – trasa koncertowa Of The Sun, bilety

6.11 – Warszawa, Pogłos
7.11 – Poznań, Meskalina
8.11 – Gdańsk, TBA
9.11 – Wrocław, D.K Luksus
10.11 – Kraków, Klub RE

Trupa Trupa trasa koncertowa of the sun

Bilety na koncerty z trasy są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Trupa Trupa wraca z nową płytą i trasą koncertową. Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych 13 września zaprezentuje album Of The Sun, z którym wystąpi w pięciu polskich miastach. Sprawdźcie szczegóły. Trupa Trupa Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →