Tides From Nebula z klipem do nowego utworu – „Ghost Horses”


29 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Tides From Nebula zaprezentowali teledysk do nowego utworu Ghost Horses. To już druga zapowiedź albumu From Voodoo To Zen, który ukaże się 20 września.

Tides From Nebula – nowy album From Voodoo To Zen – premiera 20 września

Najbardziej znany polski zespół instrumentalny, Tides From Nebula szykuje się do wydania nowego albumu, po trzyletniej przerwie. Album będzie nosił tytuł From Voodoo To Zen i ukaże się 20 września. Jakiś czas temu poznaliśmy pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo – The New Delta.

Tides From Nebula – nowy singiel – Ghost Horses

Teraz grupa zaprezentowała kolejny utwór – Ghost Horses. Powstał do niego również klip, który jest dziełem portugalskiego reżysera Vasco Mendesa. W teledysku występuje polski aktor Paweł Deląg.

Klip do „Ghost Horses” został stworzony przez portugalskiego reżysera Vasco Mendes’a. Wraz z twórcą teledysku postanowiliśmy opowiedzieć w nim historię tzw. „duchów”, które wiecznie nad kimś czuwają. Takie czuwanie może być jednocześnie zbawieniem, ale może być również przekleństwem. Posłużyliśmy się wyrazistym przykładem w postaci bardzo ważnej osobistości i jego „duchów”, czyli ochroniarzy. W rolę VIPa wcielił się znany aktor Paweł Deląg i naszym zdaniem efekt końcowy wygląda doskonale. Zapraszamy do obejrzenia teledysku.

Tides From Nebula – trasa koncertowa – bilety

W związku z premierą nowej płyty, zespół jesienią wyruszy w trasę, w trakcie której wystąpią na ponad trzydziestu koncertach w całej Europie. Na liście miejsc, w których wystąpią znalazło się również kilkanaście polskich miast (rozpiskę znajdziecie tutaj).

Bilety na koncerty w Łodzi, Katowicach i Warszawie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Tides From Nebula zaprezentowali teledysk do nowego utworu Ghost Horses. To już druga zapowiedź albumu From Voodoo To Zen, który ukaże się 20 września. Tides From Nebula – nowy album From Voodoo To Zen – premiera 20 września Najbardziej znany polski zespół instrumentalny, Tides From Nebula szykuje się do wydania nowego albumu, po trzyletniej przerwie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tides From Nebula - koncerty w Łodzi, Katowicach i Warszawie

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →