Eliminacje do Pol’and’Rock Festival 2021 już za nami!


28 czerwca 2021

Podziel się newsem:

W Kwidzyńskim Centrum Kultury odbył się przegląd artystów rywalizujących o występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Jury ogłosiło zwycięzców i wiemy już, kto dołączy do line-upu Pol’and’Rock Festival 2021.

Ale jak to, oni zaczynali od eliminacji?

Eliminacje do Pol’and’Rock Festival odbyły się już po raz dwunasty w historii. Idea tego konkursu polega na wyłowieniu tych, póki co, mniej znanych wykonawców i zespołów, aby dać im szansę zaprezentowania się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Dzięki eliminacjom na Pol’and’Rocku zagrali między innymi Kwiat Jabłoni, zespół Ørganek, Luxtorpeda, czy Dr Misio. Tym razem na scenie Kwidzyńskiego Centrum Kultury zagrało 27 zespołów i wykonawców, którzy zostali wyłonieni przez Fundację WOŚP w preselekcjach. Przez trzy dni ich występom przysłuchiwało się jury w składzie: Jerzy Owsiak, Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz „Kasprol” Kasprzyk (dziennikarz muzyczny Antyradia, multiinstrumentalista), Piotr „Dziki” Chancewicz (producent muzyczny, muzyk), Kuba Płucisz (gitarzysta rockowy, założyciel grupy Ira) oraz Agata Ryszkiewicz (dział muzyczny Fundacji WOŚP, szefowa Małej Sceny Pol’and’Rock Festival).

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival 2021 już za nami!
fot. Lucyna Lewandowska

W Kwidzynie zagrali: My Own Abyss, Nietrzask, Bang Bang, Tola Janowska, Pull The Wire, Kosmodrom (dawniej: Need More Clouds), Ereles, Conga Line, Decadent Fun Club, WaluśKraksaKryzys, Satori, Flames Among Hatred, Johny Rockers, Moriah Woods, Radio Slam, Hanz Bonanza, Cinemon, From Today, The Bullseyes, The Pau, Cheap Tobacco, Ofelia, No Logo, Joanna Vorbrodt, Gorgonzolla, Siaki i K-Essence. Tradycyjnie, na scenie pojawiły się znane publiczności Pol’and’Rock Festival zespoły: Big Cyc, Nocny Kochanek i Tabu. W sobotę 26 czerwca, chwilę po godzinie 22 poznaliśmy ostateczne wyniki.

Eliminacje do Pol’and’Rock Festival 2021 – wyniki

Na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival 2021 zagrają:

  • Cheap Tobacco
  • Decadent Fun Club
  • From Today
  • Kosmodrom
  • Nietrzask
  • No Logo
  • WaluśKraksaKryzys

Koncert na Nocnej Scenie ASP zagra Conga Line, a wyróżnienie i nagrody rzeczowe otrzymali Decadent Fun Club, Moriah Woods i Ofelia. Pol’and’Rock Festival przeprowadza się w tym roku z Kostrzyna nad Odrą na lotnisko Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. Zmieniła się również organizacja festiwalu: edycja 2021 ze względu na pandemię koronawirusa jest ograniczona limitowaną ilością płatnych wejściówek.

WaluśKraksaKryzys – Tlen / Eliminacje do Pol’and’Rock Festival 2021

W Kwidzyńskim Centrum Kultury odbył się przegląd artystów rywalizujących o występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Jury ogłosiło zwycięzców i wiemy już, kto dołączy do line-upu Pol’and’Rock Festival 2021. Ale jak to, oni zaczynali od eliminacji? Eliminacje do Pol’and’Rock Festival odbyły się już po raz dwunasty w historii. Idea tego konkursu polega na wyłowieniu tych, póki […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →