fot. Karol Kacperski

Organek ogłosił trasę koncertową


22 września 2021

Podziel się newsem:

Zespół rozpoczyna promocję nowej płyty trasą koncertową. Organek odwiedzi siedemnaście polskich miast podczas jesiennego tournée.

Zespół Organek rusza w trasę koncertową

22 października na rynku pojawi się nowy album Organka zatytułowany Na razie stoję, na razie patrzę. Będzie to trzecia płyta grupy. Zawartość krążka ma być mieszanką rocka, post punka, muzyki elektronicznej oraz dosadnych tekstów Tomasza Organka. Tydzień przed premierą albumu (choć pierwotnie premiera zaplanowana była na 8 października) zespół ruszy w trasę, którą zakończy 17 grudnia w warszawskiej Stodole.

Rozpiska trasy koncertowej Organka

15.10 Gdańsk, B90
16.10 Gomunice, Bogart
17.10 Oleśnica, MOKIS
23.10 Lublin, Dom Kultury
24.10 Dębica, Dom Kultury „Mors”
29.10 Białystok, Zmiana Klimatu
05.11 Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa
13.11 Częstochowa, Klub Rura
14.11 Katowice, MCK
20.11 Wolbrom, Dom Kultury
21.11 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
02.12 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
03.12 Zielona Góra, Kawon
09.12 Poznań, Tama
10.12 Wrocław, A2
11.12 Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
17.12 Warszawa, Stodoła

Zobacz: Organek na razie stoi, na razie patrzy. Poznaliśmy szczegóły dotyczące trzeciego albumu

fot. Karol Kacperski, graf. Aneta Doromiejczuk

Zespół z dwiema płytami w tym roku

Zespół poinformował, że po pięcioletniej ciszy, planuje wypuszczenie aż dwóch albumów. Pierwszy z nich ujrzał już światło dzienne. Jest to Ocali nas miłość stworzone we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Album powstał z okazji obchodów 77. rocznicy Powstania Warszawskiego. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się muzycy zespołu Organek, którzy podeszli do projektu nieszablonowo.

Postanowiliśmy nie korzystać z tekstów już istniejących, nie wzięliśmy na warsztat poezji powstańczej. Punktem wyjścia były zdjęcia jednego z najsłynniejszych powstańczych fotoreporterów – Eugeniusza Lokajskiego.

poinformowali muzycy

Zbliżający się krążek Na razie stoję, na razie patrzę będzie trzecim albumem w dyskografii zespołu. Płyta pojawi się na sklepowych półkach nakładem Mystic Production. Album promuje singiel Doppelgänger, czyli:

Zły brat, którego nosimy w sobie, ciemna strona naszej osobowości.

informuje Tomasz Organek

ORGANEK – Doppelgänger

okładka albumu Na razie stoję, na razie patrzę

Zespół rozpoczyna promocję nowej płyty trasą koncertową. Organek odwiedzi siedemnaście polskich miast podczas jesiennego tournée. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Zespół […]

Kup bilet na Organka w Katowicach

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →