Ørganek w nowym świecie / 15.10.2021 / Gdańsk, B90 & Drizzly Grizzly

Organek w nowym świecie / 15.10.2021 / Gdańsk, B90 & Drizzly Grizzly

15 października 2021, Piątek

B90

Stocznia Gdańska - ul. Elektryków, Gdańsk

Start: godz. 19:00

Podziel się:

❗ Koncert Organka został przeniesiony na nowy termin: 15 października 2021!
Bilety z każdą datą zachowują ważność na koncert w nowym terminie.
Osoby, które chcą zwrócić bilety, proszone są o wysłanie niezbędnych danych do przeprowadzenia zwrotów (imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia*) na: tickets@soundrive.pl. Zwroty zrealizujemy w ciągu 180 dni od daty odwołania koncertu na konto, z którego została uiszczona opłata.
Do zobaczenia w B90!
*numer zamówienia – pięciocyfrowa, poprzedzona symbolem # liczba, która widnieje w mailu potwierdzającym zakup biletów na stronie tickets.b90.pl.
***
Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.
Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy!
Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof. Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.
„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie”. Tomasz Organek
▪️▪️▪️
📣⚡ Ważna informacja dla uczestników koncertu:
Każdy koncert jest zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Sala, w których organizowane są koncerty podlega zasadom Głównego Inspektora Sanitarnego.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →