kadr z teledysku

Organek z teledyskiem do utworu „Cały Ten Fejm”


10 listopada 2021

Podziel się newsem:

Zespół Organek podzielił się teledyskiem od utworu Cały Ten Fejm. Piosenka pochodzi z najnowszej płyty grupy – Na razie stoję, na razie patrzę.

Organek na razie stoi, na razie patrzy

Na razie stoję, na razie patrzę to trzecia, po Głupim i Czarnej Madonnie, płyta zespołu Organek. W międzyczasie ukazało się jeszcze specjalne wydawnictwo Ocali nas miłość, przygotowane we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Na krążku gościnnie pojawili się Klaudia Szafrańska, Ralph Kaminski i Magda Umer.

Na razie stoję, na razie patrzę była dotychczas promowana przez utwory POGO, Walcz i Doppelganger. Płyta opisywana jest jako postnowoczesna mieszanka rock’n’rolla, post punka, electro i dosadnych tekstów Tomasza Organka.

Nadszedł ten czas! Przedstawiamy okładkę trzeciej płyty zespołu Ørganek NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ. Czasy są niepewne, a zwroty akcji szybkie. Wszyscy stoimy i patrząc w dal zastanawiamy się co się stanie. Obserwujemy i próbujemy wyciągać wnioski. Okładka powstawała długo, bo szukaliśmy sposobu jak uchwycić ducha teraźniejszości. Mamy nadzieję, że to się udało. Zdjęcie zrobił Karol Kacperski, projekt graficzny jest dziełem Anety Doromiejczuk. Na zdjęciu widzą Państwo Helę, Tymka i Stefka. Bardzo im dziękujemy.

napisał Organek po zapowiedzi płyty
Na razie stoję, na razie patrzę – okładka płyty

Teraz zespół podzielił się czwartym utworem promującym płytę. Wybór padł na kawałek Cały Ten Fejm.

Proszę Państwa, mamy dla Państwa czwarty teledysk do płyty Na razie stoję, na razie patrzę ze zjawiskową rolą stworzoną przez Sonię Roszczuk.

Za reżyserię tego teledysku odpowiada Agnieszka Nowosielska, za zdjęcia Paweł Grabarek – dziękujemy Wam za entuzjazm, pasję i profesjonalizm. Dziękujemy oczywiście całej ekipie dzięki której możemy ten obrazek Państwu dziś podarować, włożyli w to sporo serca.

Prawda jest też taka, że czwarty teledysk do jednej płyty w dzisiejszych czasach jest właściwie fikcją, Janusz Palikot pomógł nam w spełnieniu tej naszej fantazji, bardzo to doceniamy.

Miłego seansu.

czytamy w mediach społecznościowych

Organek – Cały Ten Fejm, posłuchaj utworu i obejrzyj teledysk

Na razie stoję, na razie patrzę wybrzmiewa na koncertach

Zespół Organek ruszył już w trasę koncertową promującą najnowszą płytę. Sprawdźcie, gdzie jeszcze będzie można ich złapać:

  • 14.11 – Katowice, Nowy MegaClub / MCKbilety dostępne na Biletomat.pl
  • 20.11 – Wolbrom, Dom Kultury
  • 21.11 – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 02.12 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 03.12 – Zielona Góra, Kawonbilety dostępne na Biletomat.pl
  • 09.12 – Poznań, Tamabilety dostępne na Biletomat.pl
  • 10.12 – Wrocław, A2bilety dostępne na Biletomat.pl
  • 11.12 – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
  • 17.12 – Warszawa, Stodoła

Zespół Organek podzielił się teledyskiem od utworu Cały Ten Fejm. Piosenka pochodzi z najnowszej płyty grupy – Na razie stoję, na razie patrzę. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Kup bilety na koncerty zespołu Organek!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →