kadr ze zwiastuna

Organek i „Cały ten fejm”. Jest zwiastun filmu dokumentalnego


21 października 2021

Podziel się newsem:

Zespół Organek przygotowuje się do wydania trzeciego studyjnego krążka – Na razie stoję, na razie patrzę. Grupa przygotowała także film dokumentalny ukazujący pracę nad płytą.

Organek jeszcze czeka

Na kolejną płytę zespołu Organek fani tej grupy musieli czekać aż pięć lat, bo drugi studyjny album – Czarna Madonna – ukazał się jesienią 2016 roku. Na razie stoję, na razie patrzę zostało zapowiedziane w lipcu. Płyta zapowiadana jest jako muzyka na nowe czasy, będąca mieszanką rock’n’rolla, post punka, electro oraz dosadnych tekstów Tomasza Organka. Album pierwotnie miał ukazać się 8 października, następnie 29 października, zaś obecną datą premiery jest 5 listopada.

Organek i „Cały ten fejm”. Jest zwiastun filmu dokumentalnego
Na razie stoję, na razie patrzę – okładka płyty

Zespół wydał w międzyczasie specjalną płytę przygotowaną we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Ocali nas miłość to inspirowana zdjęciami powstańczego fotoreportera, Eugeniusza „Broka” Lokajskiego, opowieść o uczestnikach powstania warszawskiego. Album ukazał się 30 lipca. Gościnnie pojawili się na nim: Ralph Kaminski, Klaudia Szafrańska i Magda Umer.

Cały ten fejm

W oczekiwaniu na premierę Na razie stoję, na razie patrzę zespół zapowiedział wyjątkowy film dokumentalny, który uchwycił powstawanie tego krążka w Mędrzechowie, w grudniu 2019 roku. Produkcja będzie dostępna dla osób, które zakupiły płytę w przedsprzedaży. Otrzymają one specjalny link do filmu oraz kod umożliwiający obejrzenie dokumentu przez kolejne 24 godziny. Produkcja nosi tytuł ORGANEK. Cały ten fejm, nawiązując do jednego z utworów z nadchodzącego albumu. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dokumentu.

ORGANEK. Cały ten fejm, zobacz zwiastun

Organek i koncerty promujące nową płytę

Zespół Organek wyruszył w trasę koncertową promującą krążek Na razie stoję, na razie patrzę. Gdzie jeszcze będzie można ich złapać?

 • 23.10 – Lublin, Dom Kulturybilety dostępne na Biletomat.pl
 • 24.10 – Dębica, Dom Kultury „Mors”
 • 29.10 – Białystok, Zmiana Klimatu
 • 05.11 – Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa
 • 13.11 – Częstochowa, Klub Rurabilety dostępne na Biletomat.pl
 • 14.11 – Katowice, Nowy MegaClub / MCKbilety dostępne na Biletomat.pl
 • 20.11 – Wolbrom, Dom Kultury
 • 21.11 – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
 • 02.12 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
 • 03.12 – Zielona Góra, Kawonbilety dostępne na Biletomat.pl
 • 09.12 – Poznań, Tamabilety dostępne na Biletomat.pl
 • 10.12 – Wrocław, A2bilety dostępne na Biletomat.pl
 • 11.12 – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
 • 17.12 – Warszawa, Stodoła

Zespół Organek przygotowuje się do wydania trzeciego studyjnego krążka – Na razie stoję, na razie patrzę. Grupa przygotowała także film dokumentalny ukazujący pracę nad płytą. Organek jeszcze czeka Na kolejną płytę zespołu Organek fani tej grupy musieli czekać aż pięć lat, bo drugi studyjny album – Czarna Madonna – ukazał się jesienią 2016 roku. Na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup bilety na koncert zespołu Organek!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →