Fot. A. Rawicz

WaluśKraksaKryzys z nowym singlem. Znamy datę premiery albumu „ATAK”

Podziel się newsem:

WaluśKraksaKryzys prezentuje drugi singiel ze swojego nadchodzącego albumu ATAKNAJGORSZE RZECZY i zdradza datę premiery płyty.

WaluśKraksaKryzys – arogancki romantyk

Z pozoru trochę arogancki, brawurowy i bezkompromisowy zawadiaka. W głębi to jednak zagubiony, pełen skrajnych emocji romantyczny chłopiec. Taki jest właśnie WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy i odkrycie roku według naszego podsumowania 2020.

Po dwóch latach od debiutu z albumem MiłyMłodyCzłowiek wraca i rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swojej karierze. Nowości spod szyldu WaluśKraksaKryzys zwiastował zeszłoroczny singiel TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ, w którym gościnnie słyszymy Króla. Najwyższy czas na kolejną odsłonę nowego Walusia.

WaluśKraksaKryzys z nowym singlem NAJGORSZE RZECZY

Drugi singiel zapowiadający płytę ATAKNAJGORSZE RZECZY ma trochę nonszalancki, lecz chwytliwy i okraszony świetnymi, rockowymi gitarami sound. Taki do potuptania. Jednocześnie jest bolesny w przekazie, a sam autor mówi o nim:

To fragment tego, czym jestem i jaki jestem – silny, rozmontowany, sprzeczny, niepewny uczuć, gdzieniegdzie podziarany, uzależniony od kofeiny i w trakcie przerwy od innych uzależnień.

Kawałkowi towarzyszy również teledysk, który jest kontynuacją przeżyć Walusia z klipu do TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ. W NAJGORSZYCH RZECZACH śledzimy niezbyt optymistyczne perypetie głównego bohatera, w którego ponownie wcielił się Waluś. Obserwujemy również proces dziarania przez artystę tytułu swojego nadchodzącego albumu. W klipie wystąpili także Błażej Król, Iwona Król, Artur Rawicz, czy EURODANEK.

WaluśKraksaKryzys zapowiada album ATAK. Znamy datę premiery

Album ATAK ukaże się 23 kwietnia. Już teraz płyta jest dostępna w preorderze, który zawiera 12 utworów, 28-stronnicowy booklet, 5 wlep, 3 wzory tatuaży autorstwa Jay-Pop’a, ilustrujące trzy pierwsze single z płyty ATAK oraz prawdziwe niespodzianki: w co 15-tej płycie zamówionej w preorderze znajdzie się zaproszenie na koncert WaluśKraksaKryzys, a co 10-te zaproszenie będzie rozszerzone o spotkanie z zespołem na backstage’u i obiad „jak w riderze”, czyli: „pizza, kanapki, chińczyk czy co tam będzie…”. Nie przegapcie!

WaluśKraksaKryzys – ATAK, tracklista albumu

 1. BEZ ZAŁOŻEŃ I ZAMIARÓW
 2. UŚMIECH CHELSEA
 3. GŁĘBOKO SCHOWANE (OS. KOLOROWE)
 4. TO CO MIĘDZY NAMI
 5. WSZELAKIE WADY
 6. KAŻDE NOWE ZDANIE
 7. NAJGORSZE RZECZY
 8. ATAK
 9. TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ FT. KRÓL
 10. MUSZĘ ROBIĆ TE GŁUPOTY
 11. DLACZEGO DAWNIEJ BYŁEM INNY
 12. KROK PO KROKU
WaluśKraksaKryzys singiel NAJGORSZE RZECZY album ATAK
WaluśKraksaKryzys – „ATAK”, okładka albumu

WaluśKraksaKryzys prezentuje drugi singiel ze swojego nadchodzącego albumu ATAK – NAJGORSZE RZECZY i zdradza datę premiery płyty. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex WaluśKraksaKryzys – arogancki romantyk […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →