WaluśKraksaKryzys i Król w końcu razem w utworze „TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ”


31 grudnia 2020

Podziel się newsem:

WaluśKraksaKryzys podzielił się singlem zapowiadającym nowy album, w którym gościnnie śpiewa również Król. Posłuchajcie TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ!

WaluśKraksaKryzys i Król

Tytuł tego tekstu jest jednak nie do końca prawdziwy. Fani Króla z pewnością zdążyli już dobrze poznać WalusiaKraksęKryzys, który nie raz towarzyszył zespołowi Błażeja na jego koncertach w roli supportu. Muzycy wystąpili również razem na scenie tegorocznego Męskiego Grania, gdzie zresztą wykonali właśnie utwór TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ, którego zapis znalazł się nawet na albumie Męskie Granie 2020.

WaluśKraksaKryzys i Król
WaluśKraksaKryzys i Król na Męskim Graniu 2020, fot. Joanna Babiel

WaluśKraksaKryzys zapowiada nowy album ATAK

Więc to nie do końca tak, że WaluśKraksaKryzys i Król w końcu zaśpiewali razem, bo ta dwójka dzieli scenę już od dawna, a TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ to jedynie muzyczny efekt ich znajomości. Energetyczny, choć jednocześnie tajemniczy i pełen niepokoju nowy kawałek WalusiaKraksyKryzys to pierwsza, oficjalna zapowiedź jego nadchodzącego albumu, zatytułowanego ATAK, który ukaże się już wiosną 2021 roku, nakładem wytwórni Mystic Production.

Teledysk do wspólnego singla WalusiaKraksyKryzys i Króla. Zobacz TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ

Wraz z premierą singla ukazał się również teledysk, za którego reżyserię i scenariusz odpowiada sam WaluśKraksaKryzys w towarzystwie Artura Rawicza i Maćka Głaza. Zobaczcie!

WaluśKraksaKryzys pisze o swojej najnowszej premierze:

Pierwszy singiel TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ to sprowadzenie do formy wokalno-instrumentalnej doświadczenia, jakim było spotkanie na swojej drodze Iwony i Błażeja. To dla mnie duża sprawa, bo dzięki płycie Wij jestem, kim jestem i robię to, co robię. Myślę, że zarówno muzycznie jak i tekstowo przesiąkliśmy sobą i… wyszło jak wyszło. Reszty nie pamiętam i zapamiętam to do końca życia.

WaluśKraksaKryzys Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ
WaluśKraksaKryzys, Król i Iwona na planie teledysku do singla „TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ”

WaluśKraksaKryzys podzielił się singlem zapowiadającym nowy album, w którym gościnnie śpiewa również Król. Posłuchajcie TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ! WaluśKraksaKryzys i Król Tytuł tego tekstu jest jednak nie do końca prawdziwy. Fani Króla z pewnością zdążyli już dobrze poznać WalusiaKraksęKryzys, który nie raz towarzyszył zespołowi Błażeja na jego koncertach w roli supportu. Muzycy wystąpili również razem na […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →