Stwórz teledysk dla Kayah, Krzysztofa Zalewskiego czy duetu Karaś/Rogucki. Rusza kolejna odsłona konkursu Papaya Young Directors


27 stycznia 2021

Podziel się newsem:

15 lutego rusza 8. edycja konkursu dla młodych twórców Papaya Young Directors. W kategorii teledyskowej będzie można stworzyć klip dla artystów z wytwórni Kayax.

Startuje kolejna odsłona konkursu Papaya Young Directors

Papaya Young Directors to konkurs, który pozwala młodym reżyserom rozpocząć karierę w branży filmowej, reklamowej i kreatywnej. Na nadchodzącą, ósmą edycję, która startuje już 15 lutego, organizatorzy przygotowali wiele nowości, jak chociażby debiutującą subkategorię Women’s Stories, w której uczestnicy i uczestniczki zinterpretują tematy wspierających kobiety organizacji pozarządowych.

Papaya Young Directors

Stwórz teledysk dla Kayah, Krzysztofa Zalewskiego i innych

Nie zabraknie również kolejnej odsłony kategorii teledyskowej Music Stories, w której uczestnicy będą mogli zawalczyć o realizację klipu dla artystów z wytwórni Kayax. W najnowszej odsłonie konkursu młodzi twórcy będą mogli stworzyć teledyski dla Krzysztofa Zalewskiego, Kayah, Julii Wieniawy, Barbary Wrońskiej, zespołu Bloo Crane oraz duetu Karaś/Rogucki.

Papaya Young Directors

Wytwórnia Kayax już po raz drugi wspiera inicjatywę Papaya Young Directors. W minionej edycji uczestnicy konkursu zrealizowali teledyski m.in. dla Natalii Przybysz, Barbary Wrońskiej, Smolika/Keva Foxa, Kroków i Skubasa.

Papaya Young Directors – jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs polega na napisaniu autorskiego pomysłu na film/teledysk w odpowiedzi na brief marki lub artysty.

Najlepsze scenariusze przechodzą do kolejnego etapu, podczas którego wybierani są finaliści. To właśnie do nich trafia nagroda I stopnia – 11 000 zł na realizację projektu. Powstałe filmy rywalizują o Grand Prix, a także inne nagrody partnerów konkursu.

W konkursie może wziąć udział każdy w przedziale wiekowym 20-35 lat (liczone rocznikowo). Prace można składać pojedynczo lub w duetach.


8. edycja konkursu Papaya Young Directors wystartowała

W tegorocznej edycji konkursu organizatorzy skupiają się na poszukiwaniu różnorodnych talentów – w tym roku wyróżniona zostanie m.in. najlepsza produkcja, najlepsze zdjęcia czy najlepszy koncept kreatywny.

Chcemy pokazać, że za sukcesem filmu czy reklamy stoi cały sztab zdolnych ludzi, którzy mogą pomóc rozwinąć nasz pomysł. Dajemy szansę copywriterom/copywriterkom, scenarzystom/scenarzystkom, scenografom/scenografkom i wszystkim chcącym, opowiedzieć nam ciekawą historię. Młodzi twórcy muszą wiedzieć, że jesteśmy tutaj dla nich.

– tłumaczy Eja Trzcińska, head of Papaya Young Directors

Swoje prace można już zgłaszać przez panel uczestnika na stronie www.papayayoungdirectors.com. Premiera filmów wraz z uroczysta galą planowana jest na czerwiec 2021 roku. Powodzenia!

15 lutego rusza 8. edycja konkursu dla młodych twórców Papaya Young Directors. W kategorii teledyskowej będzie można stworzyć klip dla artystów z wytwórni Kayax. Startuje kolejna odsłona konkursu Papaya Young Directors Papaya Young Directors to konkurs, który pozwala młodym reżyserom rozpocząć karierę w branży filmowej, reklamowej i kreatywnej. Na nadchodzącą, ósmą edycję, która startuje już […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →