Barbara Wrońska włącza się do walki o klimat. Posłuchajcie utworu „Plastik”


29 listopada 2019

Podziel się newsem:

Barbara Wrońska zachęca do dbania o środowisko. Artystka zaprezentowała utwór Plastik, który powstał we współpracy z Młodą Orkiestrą Nowego Teatru. Teledysk pojawił się w dzień, kiedy odbywa się Młodzieżowy Strajk Klimatyczny.

„Plastik Is Not Fantastic” – Barbara Wrońska prezentuje utwór z okazji Młodzieżowego Strajku Klimatycznego

Barbara Wrońska włącza się do walki o klimat. Dziś, z okazji Młodzieżowego Strajku Klimatycznego ukazał się jej nowy utwór, zatytułowany Plastik, który nagrała wspólnie z Młodą Orkiestrą Nowego Teatru. Piosenka pochodzi ze spektaklu Morze w reżyserii Pii Partum. Piosenka zwraca uwagę na destrukcyjny wpływ ludzi na środowisko naturalne.

Plastik to piosenka, którą napisałam do spektaklu Morze w reżyserii Pii Partum. Utwór opowiada o tym, że morze dusi się od plastiku. Żółw morski, wieloryb i meduza – strasznie na to narzekają i wiedzą , że winę ponoszą ludzie. Puenta jest prosta- Plastic is not fantastic. To była mega miła współpraca bo pierwszy raz w życiu pisałam coś dla dzieci, które miały wykonywać utwór na żywo podczas spektaklu. A jeszcze bardziej się ucieszyłam jak dowiedziałam się, że dzieciaki z orkiestry uwielbiają tę piosenkę i najchętniej grały by ją w kółko. Komponowanie dla dzieci z Montu było super doświadczeniem i bardzo dużo mnie nauczyło .

Teledysk nagrano w Studiu Radiowym Trójki im. Agnieszki Osieckiej. Zostały w nim także użyte fragmenty nagrań z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, który odbył się pod koniec września w Warszawie. Sprawdźcie, jak wyszło:

Barbara Wrońska & Młoda Orkiestra Nowego Teatru – Plastik

Barbara Wrońska zachęca do dbania o środowisko. Artystka zaprezentowała utwór Plastik, który powstał we współpracy z Młodą Orkiestrą Nowego Teatru. Teledysk pojawił się w dzień, kiedy odbywa się Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. „Plastik Is Not Fantastic” – Barbara Wrońska prezentuje utwór z okazji Młodzieżowego Strajku Klimatycznego Barbara Wrońska włącza się do walki o klimat. Dziś, z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.