fot. Łukasz Giza

Ralph Kaminski spotkał się z KORĄ


21 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Ralph Kaminski wystąpił na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, podczas którego dał specjalny koncert z repertuarem Kory oraz zespołu Maanam. Jesienią artysta wyruszy w trasę z materiałem, jaki zaprezentował podczas PPA we wrocławskim Capitolu.

Artysta dwa lata temu, podczas okrągłego, 40. Finału Przeglądu Piosenki Aktorskiej zdobył najwyższe wyróżnienie, jakie mogło przyznać jury – Grand Prix, Złotego Tukana. Była to kolejna próba Ralpha Kaminskiego w tym konkursie – wystąpił wówczas z kompilacją utworów Witajcie w naszej bajce i Na zakręcie, a także wykonał numer Czesława Niemena, Nim przyjdzie wiosna. Jego interpretacja zaowocowała, a on, prócz nagrody głównej, zdobył także Tukana Publiczności, przyznawanego przez widzów Finału PPA.

Ralph Kaminski – Witajcie w naszej bajce / Na zakręcie (Koncert Finałowy #40PPA)

Wygrana w edycji 2019 otworzyła artyście drogę do tegorocznego spektaklu, podczas którego wraz z zespołem wykonał utwory z repertuaru Kory oraz zespołu Maanam.

Ralph Kaminski Kora trasa 2021 płyta
fot. Tomasz Walków

Kora x Kaminski

Podczas Finału 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, artysta wykonał dziesięć piosenek z repertuaru Kory oraz zespołu Maanam, a występ odbył się w konwencji spektaklu, wyreżyserowanego przez samego Kaminskiego.

Przeczytaj: Ralph Kaminski. Docierając bliżej siebie – wywiad

Ralph Kaminski Kora trasa 2021 płyta
fot. Łukasz Giza

Wczoraj wydarzyła się dla mnie ogromnie ważna rzecz…

Ze wspaniałymi muzykami od ponad roku wspólnie pracowaliśmy nad projektem KORA, pod koniec marca zarejestrowaliśmy album z naszymi interpretacjami piosenek Kory i zespołu Maanam. Premiera płyty odbędzie się jesienią. Wyreżyserowałem spektakl, którego premiera odbyła się wczoraj na finałowym koncercie legendarnego Przeglądu Piosenki Aktorskiej… spełnienie marzeń to za mało…

Cezi i cała załogo PPA dziękuję za zaproszenie i wsparcie ❤️ To zaszczyt być Waszym laureatem i wrócić do Capitolu. Z „KORĄ” ruszymy w trasę jesienią. Tymczasem zaraz wsiadam do mojej rakiety by kontynuować kosmiczny rejs. Dzisiaj koncert w Warszawie – trzymajcie kciuki ❤️

– napisał artysta Facebooku
Ralph Kaminski Kora trasa 2021 płyta
„KORA” – plakat – Dawid Grzelak

Koncert we wrocławskim Capitolu był premierowym przedstawieniem materiału, natomiast już jesienią, Ralph Kaminski wyruszy w trasę, na której ponownie zmierzy się z piosenkami Kory. Mam przeczucie, że bilety mogą rozejść się w mgnieniu oka – czuwajcie!

Ralph Kaminski wystąpił na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, podczas którego dał specjalny koncert z repertuarem Kory oraz zespołu Maanam. Jesienią artysta wyruszy w trasę z materiałem, jaki zaprezentował podczas PPA we wrocławskim Capitolu. Artysta dwa lata temu, podczas okrągłego, 40. Finału Przeglądu Piosenki Aktorskiej zdobył najwyższe wyróżnienie, jakie mogło przyznać jury – Grand Prix, Złotego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →