Mata, Bass Astral x Igo oraz Hania Rani zasilają line-up FEST Festivalu


23 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Mata, Bass Astral x Igo oraz Hania Rani to zaledwie część artystów, którzy dołączyli właśnie do line-upu tegorocznej edycji FEST Festivalu. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra w sierpniu w Parku Śląskim!

FEST Festival – jedyny tak duży festiwal muzyczny w Polsce w tym roku

Chorzowski Park Śląski w dniach 11 – 14 sierpnia 2021 roku będzie idealną lokalizacją dla wszystkich spragnionych muzycznych wrażeń na żywo festiwalowiczów. A tych, jak wiemy, po ponad roku koncertowej posuchy nie brakuje. To właśnie tam odbędzie się jedyny w Polsce tak duży festiwal muzyczny w tym roku.

FEST Festival nas rozpieszcza, nie ma co! W momencie, gdy takie nazwy jak Open’er Festival, Kraków Live Festival, OFF Festival i wielu innych festiwalowych gigantów, składa broń przenosząc swoje wydarzenia na przyszły rok, śląska impreza spod szyldu agencji Follow The Step wjeżdża cała na biało i oferuje nam 4 dni intensywnej, muzycznej zabawy aż pod dziewięcioma scenami, na których zagrają między innymi: Kygo, Alan Walker, James Bay, Rag’N’Bone Man, Nothing But Thieves, Aurora, Kayah i Bregović, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Pezet, Sanah, Tymek, Sobel, Sokół i wielu innych.

Zobacz również: FEST Festival kontra antyszczepionkowcy – „Nie ma wolności bez odporności”

 FEST Festival 2021 line-up
FEST Festival 2021, dotychczasowy line-up

Po ostatnim ogłoszeniu FEST Festivalu, który zaprezentował pełen, imponujący line-up czterech scen z muzyką elektroniczną, czas na powrót na pozostałe sceny. Sprawdźcie, kto nowy zagra w tym roku na FEST Festivalu!

elektronika FEST Festival 2021
FEST Festival 2021 – sceny elektroniczne, line-up

Szóste ogłoszenie FEST Festival 2021

Mata na FEST Festival 2021

Tego zawodnika chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, bowiem od premiery singla Patointeligencja Mata jest na językach niemal całej Polski. W 2021 roku wszedł z mocną Patoreakcją, a już niedługo ukaże się jego drugi krążek Młody Matczak. Zanim jednak to, raper zaprezentuje się na Main Stage FESTa!

Mata na FEST Festival 2021
Mata na FEST Festival 2021

Bass Astral x Igo na FEST Festival 2021

Na dwójka to festiwalowy pewniak. Nikt tak jak oni nie potrafi rozkręcić muzycznej imprezy, przy czym nie używa półśrodków i nie chodzi na skróty. Bass Astral x Igo to marka sama w sobie, której najważniejszym czynnikiem jest jakość. Wynieśli muzykę elektroniczną na nowy poziom, pokazali ją mainstreamowi, a w sierpniu rozbujają publiczność FEST Festivalu!

Bass Astral x Igo na FEST Festival 2021
Bass Astral x Igo na FEST Festival 2021

Tchami na FEST Festival 2021

Tchami to francuski DJ i producent, który zawładnął sceną taneczną na całym świecie. Na swoim koncie ma już ponad 475 milionów streamów i może się pochwalić występami u boku takich gwiazd muzyki elektronicznej, jak Skrillex, Diplo czy DJ Snake oraz na scenach Coachelli, Lollapaloozy czy Tomorrowland. Teraz czas na FEST Festival!

Tchami na FEST Festival 2021
Tchami na FEST Festival 2021

Hania Rani na FEST Festival 2021

Jeśli podczas czterodniowego maratonu między scenami FEST Festivalu uznacie, że potrzebujecie nieco wytchnienia, to właśnie występ Hani Rani zapewni Wam najlepszy, relaksacyjny set muzyczny. Polska kompozytorka i pianistka podbija świat, ale podczas swojego world tour znalazła lukę na przystanek w Chorzowie. Nie przegapcie!

Hania Rani na FEST Festival 2021
Hania Rani na FEST Festival 2021

Kazy Lambist na FEST Festival 2021

Kazy Lambist to kolejny reprezentant francuskiej sceny elektronicznej, który zasila tegoroczny line-up FEST Festivalu. Perfekcjonista specjalizujący się w słonecznych brzmieniach disco, które łączy z przyjemnymi, świeżymi dźwiękami electro, zabierze Was swoim setem na dalekie południowe wybrzeże.

Kazy Lambist na FEST Festival 2021
Kazy Lambist na FEST Festival 2021

Rysy na FEST Festival 2021

Jeden z najlepszych polskich duetów elektronicznych, który pożegnał się ze sceną na kilka dobrych lat, zalicza w tym roku wielki come back z albumem 4GET. Ich set na FEST Festivalu będzie niezapomnianym przeżyciem w rytmie progresywnych tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii. Dodatkowo, duet Urbański-Stachurko przywiozą ze sobą do Chorzowa Justynę Święs i Michała Anioła!

Rysy na FEST Festival 2021
Rysy na FEST Festival 2021

Julia Pośnik na FEST Festival 2021

Julia Pośnik to jedno z najgorętszych nazwisk wśród tegorocznych debiutantów na polskiej scenie. Podbiła już Internet takimi singlami jak Julia w Mieście, Wakacje w Warszawie, Zakochałam się w nieznajomym czy Puszczaj. Teraz podbije jedną ze scen FEST Festivalu!

Julia Pośnik na FEST Festival 2021
Julia Pośnik na FEST Festival 2021

Ashnikko na FEST Festival 2021

To nie będzie zwykły koncert. Amerykańska wokalistka Ashnikko tworzy futurystyczny pop, obok którego ciężko przejść obojętnie, a na jej działalność składa się nie tylko sama muzyka, ale również szeroko pojęta sztuka oraz wyzwolenie seksualne. Nie możecie tego przegapić!

Ashnikko na FEST Festival 2021
Ashnikko na FEST Festival 2021

Bedoes na FEST Festival 2021

Reprezentacja polskiej sceny hip-hopowej na FEST Festival 2021 rośnie w siłę, a kolejnym zawodnikiem, który zaprezentuje się w Parku Śląskim jest Bedoes – absolutny rekordzista sprzedaży płyt, który w TOPce zestawienia OLiS czuje się jak ryba w wodzie. Miejmy nadzieję, że zadomowi się również w Chorzowie!

Bedoes na FEST Festival 2021
Bedoes na FEST Festival 2021

Natalia Przybysz na FEST Festival 2021

To do niej należy jeden z najważniejszych kobiecych głosów polskiej sceny muzycznej. Nie tylko ze względów estetycznych, ale także, a nawet przede wszystkim, przez fakt, jakie treści Natalia Przybysz porusza w swoich piosenkach. Te najważniejsze wybrzmią w sierpniu również na scenie FESTa.

Natalia Przybysz na FEST Festival 2021
Natalia Przybysz na FEST Festival 2021

PRO8L3M na FEST Festival 2021

Jeśli spojrzeć na to, że na FEST, poza gwiazdami światowego formatu, zjedzie się w tym roku śmietanka najważniejszych polskich artystów, to tego duetu również nie mogło zabraknąć w line-upie śląskiej imprezy. Prawdziwą wisienką na torcie dzisiejszego ogłoszenia festiwalu jest ceniący sobie niezależność kolektyw PRO8L3M! Nie może Was zabraknąć na ich koncercie!

PRO8L3M na FEST Festival 2021
PRO8L3M na FEST Festival 2021

Mata, Bass Astral x Igo oraz Hania Rani to zaledwie część artystów, którzy dołączyli właśnie do line-upu tegorocznej edycji FEST Festivalu. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra w sierpniu w Parku Śląskim! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →