Czy OFF Festival 2021 się odbędzie? Oficjalne oświadczenie organizatorów

Podziel się newsem:

Organizatorzy OFF Festivalu zabrali głos i odpowiadają na pytanie – czy impreza w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbędzie się w tym roku?

Czy w 2021 roku pojedziemy na festiwale muzyczne?

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych kroków i oficjalnych decyzji podejmowanych przez organizatorów letnich festiwali. Z nadzieją liczymy, że w tym roku uda się w końcu zatańczyć pod wakacyjnymi scenami muzycznych imprez. Jednak pandemia nie odpuszcza i niczego nie możemy być pewni.

A co na to organizatorzy festiwali? Jeszcze chwilę temu wielu z nich zapierało się, że są gotowi na ten rok, pracują nad rozwiązaniami, które pozwolą fanom muzyki bezpiecznie się bawić, a ich imprezy z pewnością się odbędą. Jednak po ostatniej decyzji o odwołaniu tegorocznego Glastonbury te głosy są jakoś cichsze, a górę bierze coraz większa niepewność.

OFF Festival 2021 się odbędzie
OFF Festival

Organizatorzy OFF Festiwal o tym, czy impreza odbędzie się 2021 roku

Jakiś czas temu głos zabrali przedstawiciele katowickiego OFF Festival, zadając na swoim Facebooku pytanie: Czy OFF Festival 2021 się odbędzie? i jednocześnie starając się na nie odpowiedzieć. W ich oświadczeniu czytamy:

Cały czas pracujemy nad festiwalem. W „normalnych warunkach” decydowalibyśmy teraz, których z potwierdzonych artystów powinniśmy ogłosić. Czujemy jednak, że nie jest to moment na kolejne ogłoszenia.
Tegoroczny OFF ma odbyć się w dniach 6 – 8 sierpnia, jak zwykle w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Mamy dość czasu, żeby obserwować sytuację na świecie, wyciągać wnioski i przygotować dla Was bezpieczny festiwal.
Pamiętajcie, że karnety na OFFa są cały czas w sprzedaży, a jeśli pomimo naszych starań festiwal się nie odbędzie, będziecie mogli je zwrócić lub zachować na kolejną edycję.
Dziękujemy za Wasze wsparcie.

Dodatkowo, w poście zawarto tajemniczą grafikę. Jesteście w stanie rozwiązać łamigłówkę? Być może zawiera jakiś ukryty przekaz od organizatorów…

OFF Festival 2021 się odbędzie
OFF Festival 2021

Wydźwięk tego oświadczenia nie brzmi zbyt optymistycznie, ale nie pozostaje nic innego, jak wierzyć, że do wakacji warunki pandemiczne będą na tyle sprzyjające, że organizatorom letnich festiwali uda się znaleźć jakieś rozwiązanie, abyśmy mimo wszystko w 2021 roku mogli się spotkać i pobawić się wspólnie przy muzyce na żywo.

Organizatorzy OFF Festivalu zabrali głos i odpowiadają na pytanie – czy impreza w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbędzie się w tym roku? Czy w 2021 roku pojedziemy na festiwale muzyczne? Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych kroków i oficjalnych decyzji podejmowanych przez organizatorów letnich festiwali. Z nadzieją liczymy, że w tym roku uda się w końcu […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →