Bass Astral x Igo przekładają premierę albumu „Satellite”

Podziel się newsem:

Niezbyt optymistyczne wieści dla fanów Bass Astral x Igo. Duet właśnie przełożył datę premiery swojego nowego albumu Satellite.

Bass Astral x Igo – wyczekiwana premiera albumu Satellite przełożona

Wygląda na to, że na trzeci album Bass Astral x Igo będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Z pewnością dłużej, niż zakładaliśmy, bowiem krążek nie ukaże się w pierwotnym dniu swojej premiery, czyli 12 lutego 2021 roku.

Nadchodzącego krążka duetu Bass Astral x Igo fani wyczekują od dawna, tym bardziej, że sami artyści już od dawna o nim wspominają. Zresztą od premiery ich ostatniego albumu – Orell mijają w tym roku już cztery lata, a pierwszy singiel zapowiadający nowe wydawnictwo Igo i KubyPlanets, ukazał się już latem 2019 roku.

Zobacz również: Premiery płytowe 2021. Na co czekamy w Polsce?

Kiedy ukaże się nowy album Bass Astral x Igo?

Ci, którzy ze zniecierpliwieniem zacierali ręce na nadchodzące, piątkowe premiery, będą musieli uzbroić się jeszcze w cierpliwość i to najlepiej w spore jej dawki, bowiem premiera Satellite nie tyle została przesunięta, co w zasadzie na ten moment zawieszona, bowiem wydawnictwo Iglo Records nie podało nowej daty premiery nadchodzącego albumu Bass Astral x Igo. W oficjalnym oświadczeniu zespołu czytamy:

Cześć, informujemy że premiera naszej trzeciej płyty Satellite z powodów niezależnych od nas i naszej wytwórni przesunie się. Do końca mieliśmy nadzieję, że to się uda, niestety miniony rok podłożył nam wszystkim wiele kłód i pokrzyżował wszelakie plany. Wszyscy pracujemy ze zdwojoną mocą, abyście już wkrótce mogli dostać ją do swoich rąk i uszu. Będziemy informować na bieżąco, gdy tylko potwierdzimy ostateczny termin. Mamy nadzieję, że sam materiał i sposób wydania płyty zrekompensują Wam ten wydłużony czas oczekiwania.
Do usłyszenia wiosną!

Bass Astral x Igo
Bass Astral x Igo – „Satellite”, okładka albumu

Bass Astral x Igo – Satellite, preorder

Nie pozostaje zatem nic innego, jak wrzucić na zapętlenie dotychczas wydane single Planets, It’s dark, Bikini oraz Dancing in the dark i cierpliwie czekać na kolejne wieści z obozu Bass Astral x Igo. Tymczasem preorder Satellite wciąż możecie zamawiać pod tym linkiem.

Bass Astral x Igo – Satellite, tracklista:

  1. Dancing in the dark
  2. Crush
  3. Satellite
  4. Know me better
  5. It’s dark
  6. Planets
  7. Man I was
  8. Bikini
  9. Celebration
  10. Etna

Zdjęcie główne: Nice Stuff Studio

Niezbyt optymistyczne wieści dla fanów Bass Astral x Igo. Duet właśnie przełożył datę premiery swojego nowego albumu Satellite. Bass Astral x Igo – wyczekiwana premiera albumu Satellite przełożona Wygląda na to, że na trzeci album Bass Astral x Igo będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Z pewnością dłużej, niż zakładaliśmy, bowiem krążek nie ukaże się w […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →