Bass Astral x Igo błyszczą w nowym teledysku. Posłuchaj pierwszego kawałka z nowej płyty!


20 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jest kosmos! Bass Astral x Igo klipem do kawałka Orell promują swoją nową płytę, która ukaże się w październiku tego roku. :)

Ten duet robi na naszej rodzimej scenie elektronicznej coraz większą karierę. Doskonały wokal, który wchodzi w pięty, ciekawe sample i niesamowita energia bez cienia ściemy to zdecydowane atuty kolektywu Bass Astral x Igo.

Chłopaki pracują aktualnie nad materiałem na nową płytę i swoim pierwszym “dzieckiem” właśnie pochwalili się na Facebooku. Zobaczcie kosmiczny teledysk do kawałka Orell! :D

Przy okazji przypominamy, że Bass Astral x Igo niedługo wystąpią na dwóch festiwalach – chłopaki 22 lipca zagrają na Intro Festival w Raciborzu, a tydzień później pojawią się na żywo na Audioriver Festival 2017 w Płocku.

Jest kosmos! Bass Astral x Igo klipem do kawałka Orell promują swoją nową płytę, która ukaże się w październiku tego roku. :) Ten duet robi na naszej rodzimej scenie elektronicznej coraz większą karierę. Doskonały wokal, który wchodzi w pięty, ciekawe sample i niesamowita energia bez cienia ściemy to zdecydowane atuty kolektywu Bass Astral x Igo. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →