Zobaczcie nowy klip od Bass Astral x Igo – „It’s Dark”


29 września 2019

Podziel się newsem:

Na chwilę przed rozpoczęciem swojej największej trasy koncertowej, duet Bass Astral x Igo prezentują teledysk do singla It’s Dark. Zobaczcie!

Bass Astral x Igo – koncerty

Bass Astral x Igo rozkręcili się na dobre i nie mają zamiaru zwalniać tempa. Już niedługo, 8 października duet wyruszy w kolejną trasę koncertową – It’s Dark Tour. W ramach niej Igor Walaszek i Kuba Tracz zagrają w największych halach koncertowych w Polsce. Czego możemy się spodziewać? Właśnie otrzymaliśmy przedsmak tego, co się wydarzy!

Bass Astral x Igo – nowy singiel

Duet podzielił się teledyskiem do swojego najnowszego singla. Zapowiada on ich nadchodzącą trasę koncertową i podobnie jak ona nosi tytuł It’s Dark. Klip powstał we współpracy z marką RedBull. Zobaczcie efekty!

Bass Astral x Igo – It’s Dark

Chodził mi po głowie klip, będący symbolicznym obrazem chwilowego zamyślenia – momentu, w którym zapadamy się w swoje myśli tak mocno, że tracimy kontakt z rzeczywistością. It’s Dark jest więc teledyskiem o próbie znalezienia wewnętrznego spokoju i umiejętności odcięcia się od napastliwej rzeczywistości – nadmiaru informacji, telefonów, bodźców.

Tak o obrazie do singla It’s Dark opowiada Paweł Fabjański, reżyser i scenarzysta teledysku. Faktycznie obraz jest dość ciemny, mroczny i nietrudno się w nim zanurzyć.

Bass Astral x Igo – It’s Dark Tour – bilety

Znając Kubę i Igora z Bass Astral x Igo, nietrudno będzie się zanurzyć również podczas ich koncertów z trasy It’s Dark Tour. Szykujcie się na wiele muzycznych niespodzianek od tego duetu! Bilety na koncerty znajdziecie na Biletomat.pl.

bass astral x igo koncerty

Na chwilę przed rozpoczęciem swojej największej trasy koncertowej, duet Bass Astral x Igo prezentują teledysk do singla It’s Dark. Zobaczcie! Bass Astral x Igo – koncerty Bass Astral x Igo rozkręcili się na dobre i nie mają zamiaru zwalniać tempa. Już niedługo, 8 października duet wyruszy w kolejną trasę koncertową – It’s Dark Tour. W […]

Bass Astral x Igo - ITS DARK TOUR

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →