Bass Astral x Igo ogłaszają jesienne koncerty – sprawdźcie, gdzie zagrają


12 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejną dawkę elektronicznych brzmień szykuje dla nas jesienią duet Bass Astral x Igo. Będą nowe koncerty, nowe utwory i nowe, niezapomniane wrażenia. Sprawdźcie szczegóły!

Bass Astral x Igo, czyli najpopularniejszy, polski duet elektroniczny tworzony przez Igora Walaszka i Kubę Tracza powraca jesienią do klubów. Ich trasa It’s Dark Tour ma być wyjątkowa i jeszcze bardziej widowiskowa niż to, co mieliśmy okazję widzieć do tej pory.

Nowe utwory, zapowiadające kolejną, trzecią płytę zespołu, kosmiczne wrażenia wizualne i wiele innych niespodzianek oraz dawka wyjątkowych emocji to coś, czego doświadczycie podczas nadchodzących koncertów Bass Astral x Igo. Z pewnością nie zabraknie również najnowszego singla grupy – Planets.

Bass Astral x Igo – Planets

Duet zagra w ośmiu największych miastach. Oto jak prezentuje się rozpiska:

Bass Astral x Igo – IT’S DARK TOUR

08.10. – Warszawa, Torwar
25.10. – Gliwice, Arena Gliwice
31.10. – Łódź, Wytwórnia
03.11. – Wrocław, Hala Stulecia
15.11. – Gdańsk, Ergo Arena
21.11. – Poznań, Arena
23.11. – Szczecin, Netto Arena
30.11. – Kraków, Tauron Arena

Bass Astral x Igo - IT'S DARK TOUR koncerty

Bass Astral x Igo – IT’S DARK TOUR, bilety

Sprzedaż biletów na koncerty z jesiennej trasy Bass Astral x Igo ruszy 4 września. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie, bo nie może Was zabraknąć na tych wyjątkowych wydarzeniach!

Do tego czasu pamiętajcie, że wciąż możecie podziwiać poczynania duetu oraz samego Igora Walaszka podczas ostatnich koncertów z trasy Męskie Granie 2019. Zespół wystąpi również na Soundrive Festival 2019, a sam Kuba Tracz we wrześniu zagra dwa koncerty solowe. Nie przegapcie!

Bass Astral x Igo - IT'S DARK TOUR koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bass Astral x Igo - It's Dark Tour

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.