Bass Astral x Igo z nowym teledyskiem – zobacz “Planets”


06 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Duet Bass Astral x Igo dzieli się nowym klipem. To teledysk do ich najnowszego utworu Planets, powstałego we współpracy z BBC Earth. Zobaczcie!

Bass Astral x Igo x BBC Earth

Singiel Planets to kawałek, który powstał w ramach wspólnego projektu Bass Astral x Igo i BBC Earth. Na antenie tej telewizyjnej stacji od jakiegoś czasu, co poniedziałek o 21:55 możecie oglądać nową serię – Planety.

To historie pokazujące sekretne życie i przewidywaną przyszłość ośmiu różnych światów składających się na Układ Słoneczny. Twórcy serialu zaprosili do współpracy artystów, którzy w swojej twórczości nawiązują do tematyki kosmosu.Bass Astral x Igo - Planets

Wśród nich znaleźli się Bass Astral x Igo, w których muzyce zdecydowanie da się poczuć międzyplanetarną energię. Duet zainspirowany serią Planety stworzył utwór Planets, do którego właśnie powstał wyjątkowy teledysk.

To kosmiczna animacja, stworzona przez Tomka Duckiego, która zabierze Was w podróż po wszechświecie i jego sekretnych zakamarkach. Zobaczcie ten awangardowy obraz!

Bass Astral x Igo – Planets – zobacz teledysk:

Bass Astral x Igo – koncerty

Nowy utwór Planets sprawił, że chętnie zobaczylibyście Bass Astral x Igo na żywo? Dobrze się składa, bo w najbliższym czasie będziecie mogli zobaczyć chłopaków na Męskim Graniu w Warszawie i Żywcu oraz na Soundrive Festival! Dodatkowo, zapraszamy na koncerty samego Bass Astrala z solowym projektem już we wrześniu w Warszawie i Krakowie!

Duet Bass Astral x Igo dzieli się nowym klipem. To teledysk do ich najnowszego utworu Planets, powstałego we współpracy z BBC Earth. Zobaczcie! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Bass Astral x Igo x BBC Earth Singiel […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →